reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

Brown Kate ja owoców ze słoiczków nie podgrzewam, matlyda też prawie nic nie je ku mojej rozpacy poza moim mlekiem, martwie sie tym i nie wiem co dalej robic. :zawstydzona/y:
 
reklama
matlyda też prawie nic nie je ku mojej rozpacy poza moim mlekiem, martwie sie tym i nie wiem co dalej robic. :zawstydzona/y:
no wlasnie, u mnie to samo.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ale musze sie pochwalic, bo wczoraj dalam malej jabluszko z jagodami NIE podgrzalam i mala wciela ponad pol sloika!:tak: Moze woli zimne tak jak Lili:-).
 
olka w zasadzie wszystko chwyta (z wyjątkiem obiadków hippa), ale:
po pierwsze wszystko musi być ciepłe (owoce i woda do popicia również,
po drugie: wszystko musi być gęste (czyli jak nie jest gęste naturalnie zagęszczam. obiadki- misiowym ogródkiem, deserki kaszkami ryżowymi, kukurydzianymi)
 
olka w zasadzie wszystko chwyta (z wyjątkiem obiadków hippa), ale:
po pierwsze wszystko musi być ciepłe (owoce i woda do popicia również,
po drugie: wszystko musi być gęste (czyli jak nie jest gęste naturalnie zagęszczam. obiadki- misiowym ogródkiem, deserki kaszkami ryżowymi, kukurydzianymi)

Ewa - u mnie jest to samo , owoce też podgrzewam zimnych nie zje za bardzo jak obiadek wystygnie to się krzywi .. i też na topie misiowy ogródek oraz kleik ryżowy do owocków .. Inaczej wszystko wylatuje z buzi :)
 
A ja dziś kupiłam Izie Nestle Sinlac. Lekarka stwierdziła, że w związku z jej brzusznymi przebojami i wysypką, którą miała jak miała 2 miesiące, lepiej na razie nie ryzykować z kaszkami na mleku modyfikowanym (karmię piersią). Czy któraś z Was dawała ten Sinlac swojemu dziecku?
 
bella1- ja dawałam sinlaca swojej Oliwce bo ma skaze białkową. Bardzo smaczne jak dla mnie, słodziutkie...tylko ze na 1 porcje idzie z tego co pamiętam 7-9 łyżek więc ta kaszka szybko schodzi. Ale sama nawet ją podjadałam bo mi posmakowała :)
 
Aisah ale masz fajnie ja muszę wstawać na mleko co 3godz i w miedzyczasie jeszcze herbatki podać. i pobudki o 6 rano bądź wcześniej. dzisiaj wstał o 5.30:-(
 
reklama
madziula180 Od jakiegos tygodnia tak spi, ale pobudka o 6:00 :szok: Jak zaczeła jesc więcej niż łyżeczkę deserku dziennie, tak śpi słodziutko od 20:00 do 06:00 wtedy przerwa na bajeczki o 08:00 mleczko i śpimy dalej tak do 10:00. Zazwyczaj to ona śpi, bo mi już się nie chce :baffled:
 
Do góry