reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

Witam serdecznie wszystkie mamy. Jestem mama 8 letniego Kuby i rocznego Mateuszka, ponadto nosze pod serduszkiem jeszcze jedno malenstwo. Wzielam Z Mateuszkiem udzial w konkursie organizowanym przez pampers. Moglibysmy wygrac roczny zapas pieluszek co w naszej sytuacji byloby duza pomoca. Potrzebne nam jednak glosy poniewaz konkurencja jest duza. Jesli ktoras z mam moglaby pomoc glosujac na mojego synka bylibysmy strasznie wdzieczni. Glosy mozna oddawac wielokrotnie jeden na dzien. Bardzo prosimy o pomoc. W moich suwaczkach jest link. Z gory dziekuje za kazdy glos. Klikniecie nic nie kosztuje a dla nas jest bardzo cenne__Startuje w starszakach wiec nie bede konkurencja
 
reklama
A ja dałam dzisiaj mojej małej jogurcik z NESTLE po 6 miesiącu z malinami - wcianała niesamowicie ale dostała tylko kilka łyżeczek, zobaczymy jaka będzie reakcja. Pozdrawiam
 
Ja też jeszcze nie wymyslam z posiłkami, pomalutku wprowadzam nowe smaki. Jesteśmy na etapie jabłko- melon UWIELBIA TO
Chce zacząc wprowadzac warzywa, czyli jabłko i gotowaną marchewką. Czy taka kombinacja jest OK??
 
Aisah- tak taka kombinacja jest ok ,:tak::tak:ja tak robiłam bo mój samej marchewki nie chciał więc jakoś musiałam go zachęcic to to pomogło :tak::tak:
 
welonka12 Miałaś racje, zjadła jabłko z marchewką :tak: Ale jej mina na początku była dziwna :baffled: Następnym razem zmiksuje więcej jabłuszka, będzie słodsze :tak:
Kiedy moge dodac ryż??
 
Aisah - ja nowe rzeczy wprowadzałam co jakies 5 dni . czyli np. marchewka , potem marchewka z jabłuszkiem .. Potem np. ziemniak z marchewka , dynia z ziemniakiem itp. Teraz wprowadzam nawet co 3 dni już tak scisle nie przestrzegam .
Co do tych deserków z jogurcikiem to są super , Szymek je poprostu uwielbia . Zaczeliśmy od gerbera jogurcik z jabłuszkiem i winogronem , ostatnio miał z owocami leśnymi , a teraz je z morelkami .
Ew robie na deser owoce z kleikiem ryżowym. tez uwielbia
 
Witam panie!!!
Aisah jadła jabłko z marchewką 2 dni na trzeci juz nie chciała:-(, chyba warzywa będe dawac raz na jakiś czas :tak:
Wiem że lubi jabłuszko więc zobacze reakcje jabłko, ryż, a może lepiej banan będzie słodsze??? Sama nie wiem!!!
 
reklama
aisah jak dla mnie to narazie wlasnie powinnas odstawic owoce a zaczac codziennie wprowadzac warzywa....bo najnormalniej w swiecie nie bedzie chciala pozniej jesc ich...tylko slodkie...tylko owoce. Chyba nie chcialabys zeby twoja corka jadla tylko slodkosci? a jak od czasu do czasu bedziesz dawac warzywa a caly czas owoce, slodkie kaszki itd to nigdy sie nie przekona do normalnych dan....u mnie po prawie miesiacu, codziennego dawania zupek jarzynowych, marchewkowej z ryzem przekonala sie i sama otweira buzie do jedzenia....wczesniej to ledwo buzke otwierala...ale udalo sie. owoce tez dostaje ale dopiero po poludniu po obiedzie. Nie rezygnuj po 2 dniach, za szybko oczekujesz rezultatow...niestety czasami trzeba na przetrzymanie wziac dziecko...i po dluzszym czasie widac efekty. W koncu nie bedziesz zawsze dziecku dawala do jedzenia tylko tego co bedzie chcialo i na co bedzie mialo ochote.... :)
duuuzo cierpliwosci :)
 
Do góry