reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

Zrobiłam test z zielonym ogórkiem, troche pocyckała i więcej nie chciała :dry:
Przez 2 dni coś mało je, może przez pogode bo zrobiło się ciepło :confused:
 
reklama
Wstyd sie przyznac, ale przez ostanie okolo 2 miesiace mala jadala wylacznie sloiczki....(czasami jabluszko, albo banana nie ze sloika...)Ale teraz obiecalam sobie ze znow zaczne gotowac jej domowe obiadki:tak::tak::tak:Takie chyba bardziej jej smakuja i tak jakos lepiej sie czuje, gdy wiem z czego dokladnie i jak sa robione:-);-);-). A gotowac bede co 2 dni, a jak za duzo mi sie zrobi to mrozic.:tak:

a dlaczego wstyd?:confused: ja w ogole mlodej nie gotuje, caly czas leci na sloiczkach....zarowno zupki jak i owoce...jablko czasami jej dam do pociamkania i to by bylo na tyle i nie uwazam zeby to byl powod do wstydu:no::no::no::no:

jesli kupujesz warzywa i mieso w sklepie to tak naprawde nie wiesz z czego robisz zupke... :sorry2:
 
Brown.kate uważam tak jak Kinga MZ że to żaden wstyd bo moja też jest na słoiczkach nie mam dostępu do warzywek z ogródka i nawet wolę dawać jej słoiczki bo je z przyjemnością zajada a poza tym ma zróżnicowane jedzenie. Najważniejsze że się zdrowo chowa nie ma sensacji żołądkowych i się najada. Pozdrawiam
 
Ja raz na 2 tyg ugotuje jej zupę, ale woli słoiki wiec stram sie jej dawac juz troche normlanych rzeczy. Wczoraj były kluseczki.
 
A u mnie raz tak raz tak:-).Jak mam czas i chęci to gotuje zupę a jak nie to idzie słoiczek :-D. Ale zupę gotuje cały gar i jest tez dla nas. Gdy robię drugie danie mała dostaje ziemniaczki i do tego staram się dobrać takie warzywo które może tez Lilka zjeść np. brokuły ,kalafior, groszek z marchewka, jadła tez ryz. Chociaż to wszystko od niedawna ,bo jak pisałam już wcześniej na początku w ogóle nie chciała moich zupek :tak::-D:tak:
P.S Dzisiaj był rosołek ale z zacierka :)
 
Ostatnia edycja:
hmmm..zaciekawiłyście mnie z tym ogórkiem chyba spróbuje:) ja swojej gotuje warzywka wiekszą ilość i mrożę :) warzywka mamy od tesciowej z ogródka:)
 
malgs- mój ogórkowa uwielbia ,w sumie które dziecko nie lubi ogórkowej??ihhiihi:-D:-D:-D

Ryz mój tez je i bardzo mu smakuje z brokułami :-D:-D
i do biszkotpów się chyba przekonał dzis polizał i wział do buzki :-D:-D:-D nie było odruchu wymiotnego :-D:-D:-D
 
a dlaczego wstyd?:confused: ja w ogole mlodej nie gotuje, caly czas leci na sloiczkach....zarowno zupki jak i owoce...jablko czasami jej dam do pociamkania i to by bylo na tyle i nie uwazam zeby to byl powod do wstydu:no::no::no::no:

jesli kupujesz warzywa i mieso w sklepie to tak naprawde nie wiesz z czego robisz zupke... :sorry2:

przepraszam, macie racje, sloiczki to zaden wstyd. Ja bez problemu moge kupic jarzynki itd tzw. organic - czyli z upraw ekologicznych..... Tylko gotowac mi sie nie chce, bo len jestem i to dlatego troche mi wstyd;-);-):-p:-p (Choc cenowo to chyba wychodzi drozej niz sloiczki:baffled:....) Teraz jak mam czas i ochote:sorry2:... to gotuje, a jak nie to nie.


Welonka - a to Adas ma apetyt:-):-):-), dla mojej cory jeden duzy sloik to juz za wiele:wściekła/y:...
 
brown kathe- no mój potrafi zjeść ale za to wygląda :-):-):-) a mój kręgosłup ma juz dość :-D:-D każdy mi mówi że wygląda na roczne dziecko a nie 8 miesięczne :-D:-D:-D:-D
 
reklama
brown kathe- no mój potrafi zjeść ale za to wygląda :-):-):-) a mój kręgosłup ma juz dość :-D:-D każdy mi mówi że wygląda na roczne dziecko a nie 8 miesięczne :-D:-D:-D:-D
Z mojej Martynki tez byl taki gigancik, wszyscy sie smiali z moich... bicepsow:-D:-D:-Dbo faktycznie miesnie mi sie wyrobily:szok:, a ona tylko na raczkach najlepiej sie czula.....;-);-);-) Z Patrycja mam wiecej luzu:tak:.
A jutro na obiad ogorkowa!:tak::tak::tak: Narobilyscie mi smaka:sorry2:.
 
Do góry