reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

reklama
eeeee tam :) jak Ci tu dobrze to nie zmieniaj wrzesniowek na pazdziernikowki :D ja to i wrzesniowka i pazdziernikowka (tylko inny rok) hehe ;)
 
:-) Ok zostaje, tylko na razie brak mi weny do pisania hehehe. Aisah je normalnie wszysko co widzi, śniadanie z tatą, troche mleczka i skubnie coś od mamy hehehe Do jedzenia pierwsza :-D Oby to się nie zmieniło :tak:
 
witajcie.moj synuś za 10 dni skończy 8 miesięcy.wcina deserki-czasem słoiczek to mało-i zupki papki.z reguły gotuję chyba że gdzieś jadę to słoiczek(czasem też mało jeden).wprowadziłam mu brokuła chyba po nim ma zaparcia.probowałam chrupki kukurydziane ale na widok ich maly robi taką minę :no:.myślałam też o tych ciasteczkach z hippa ale martwi mnie mleko tam zawarte.a próbowałyście może kaszkę ryżową na wodzie podawać?
 
ewelina ja w ogole nie daje kaszki ryzowej tylko kasze manna na mleku modyfikowanym albo wielozbozowa...zdarzylo sie tez owsianke (wszystkie z serii bobovity) ale jej to nie zabardzo mala polubila...tylko kasze pszenne kupuje, bo nie pamietam o tym glutenie w obiadku :> No ale jakbym miala dawac ryzowa to na wodzie bym nie robila...ciasteczka hipp maja mleko ale mi to nie przeszkadza bo mala nie ma skazy bialkowej wiec nie widze powodu dla ktorego mialabym jej nie dawac...rozumiem ze u ciebie skaza wystepuje?
 
hej.no tak zapomniałam dopisać że mamy alergię na mleko.ogólnie karmię piersią bo mały nie chce butelki ani kubka,dlatego chciałam dołaczyć tą kaszkę,ale właśnie na wodzie to wyszło takie nic.chciałam kupić kaszkę pszenną ale u nas są tylko mleczno-pszenne:no:,więc kupiłam ryżową.muszę poszukać gdzieś dalej.obawiam się tego mleka modyfikowanego w kaszkach.no i dalej mam problem z zaparciem u małego.kupiłam czopki,ale sama nie wiem czy je użyć.
 
Ewelina, moja tez ma alergie na mleko daje jej Sinlac na wodzie + owoce, a teraz chce jeszcze sproobiowac manne.
 
Hej dziewczyny jaka byla reakcja waszych maluchow na chrupki kukurydziane??? Ja mojemu Nikusiowi dalam pierwszy raz kilka dni temu i jak tylko wziol do buzi to strasznie go otrzepalo- prawie zwymiotowal a za drugim podejsciem na widok chrupka schowal raczki do tylu i nawet go nie dotkna hehe:-D
 
U mnie wciąga wszystko co znajdzie :-) Bardzo lubi okruchy bułki, z którą krąży brat. chrupki zjada, memła sobie bezproblemowo..
 
reklama
Moja tez uwielbia chrupki jak widzi ze sięgam do szafki po nie to cala az sie trzesie:-D
 
Do góry