reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

biszkopty to jeszcze nic, u nas babcie twierdza ze już można czekoladki jej dac :szok::szok::szok: boję sie że jak kiedys ją zostawię z którąś z nich to jej dadzą :-:)no:

No tak, biszkopty, czekoladki, a jak przestaje się karmić piersią albo nie daj boże słoiczkami to "wyrodna matka" ehhhh....:wściekła/y:
 
reklama
No tak, biszkopty, czekoladki, a jak przestaje się karmić piersią albo nie daj boże słoiczkami to "wyrodna matka" ehhhh....:wściekła/y:

Przyjść i naprostować babcię??? :-p;-)
Ja odkąd się dowiedziałam, że Maja ma alergię na mleko to juz zapowiedziałam, że NIE WOLNO jej dawać czekolady, słodkiego i nic czego nie zatwierdzę....:-p Bo MA ALERGIĘ....hehehhe chociaż tyle....
 
Przyjść i naprostować babcię??? :-p;-)
Ja odkąd się dowiedziałam, że Maja ma alergię na mleko to juz zapowiedziałam, że NIE WOLNO jej dawać czekolady, słodkiego i nic czego nie zatwierdzę....:-p

Ja tylko tak ogólnie, słysząc tu i ówdzie "babcie" i "dziadków", na razie moi jeszcze nie wyskakują z podobnymi pretensjami. Ale jak czytam lub słucham "powinnaś karmić piersią", "słoiki to chemia"; etc. to szczerze współczuję matkom.
 
Kkasiulka ja moge mówic, ale niestety nie dociera :-:)angry: jak ostatnio musiałam wyjechac i dziewczyny zostały z babciami, to kilka razy powiedziałam, ze Majka ma nie jeśc słodyczy, bo nie zjadła śniadania, i co? i nic, dały jej :no::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
U mnie teściowa też twierdzi że po co słoiczki że tam tylko chemia , nie da się przetłumaczyć , że da się zrobić słoiczek bez dodatków . Jak robiliśmy jabłuszka z słoiczku to było że jak to się niby da słoik bez soli czy cukru zrobić ..
Mleko modyfikowane jest bbeee bo tam też tylko chemia .
Nie zwracam uwagi

Pedro - co do tego mleka , to mój pije i ma się bardzo dobrze

Pycha - czekoladki ... poszalały czy cuś :tak:
 
ciekawe czy "bebiko smaczny sen" też tak działa na maluszka jak bebilon. muszę wypróbować:-) min 2 razy muszę wstawać w nocy a jak pójdzie spać ok 19 bądż 20 to wstaje 3 razy:-(
 
U nad odkąd zaczęłam podawać Bebiko 2(to zielone) i na noC Bebiko Smaczny sen z trzech kamień zrobiło się jedno, o 23, a tak karmiłam ją jeszcze o 2 i 5.
Moja szwagierka ostatnio uznała że jestem złą matką bo po perwsze: nie zrobiłam wszytkiego żeby małą przy piersi zatrzymać, a jak zobaczyła słoiczki w szafce to myślałam że mi na zawał zejdzie :D
 
Jeśli chodzi o słoiczki, to babcia sama nam kupuje:tak: co przyjedzie to w torebce z każdego rodzaju po jednym:-D Ja zuzi wieczorem daje kaszke mleczno ryżową a ona mi się budzi po pół godzinie i cycusia opróżni:tak:
 
reklama
aja nie wiem co mam zrobic z moim syniem, wczoraj np ostatnia porcja mleka bylo ok 21 dzisiaj obudzil sie o 7 i nie byl glodny bawil sie itp dopiero moze po godzinie zacza sie domagac mleka, nie wiem czy to normalne a zdarzylo sie juz pare razy, karmie do enfamilem premium juz niedlugo przechodzimy na 2 i zastanawiam sie czy nie zmienic mleka, enfamil jest naprawde supe, ale cena niestety super nir jest,i zastanawiamy sie czy nie zmienic na jakies tansze mogly byscie mi cos polecic ??
a i jak z ta kasza mana bo sie gubie, juz teraz probowac dawac mu 2 lyzeszki do mleka czy dopiero po 7 miesiacu??
 
Do góry