reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

kurcze fajnie jest patrzec jak nasze pociechy sie rozwijaja no nie?? ja nie moglam sie napatrzec jak moj aniolek sie zajadal, jak slicznie otwieral buzke :-)
 
reklama
U nas serwowano dzisiaj:-) młode ziemniaczki z marchewka ze słoiczka:).Wyglądało na to ze były pyszne.I wyglada na to ze Lilka bardzo lubi marchewke,bo przyjmuje ja w kazdej postaci:)
91ec79acdd.png
 
kasia 883- ja jeszcze nie prubowałam takich nowości :happy: mam nadzieję że mu zasmakuje :tak: mój dopiero dostał jabłuszko i marchewkę której nie lubi :-):-) , narazie wprowadzam mu powolutku ,jutro kupie mu cos może z brokułem !! zobacze co tam pysznego bedzie :-):-):-):-)
 
Rowniez staram sie za duzo nie mieszac,narazie idzie marchew(bo wiem ze jej smakuje i nie szkodzi)z dodatkami,czyli bylo jablko-marchew,no i te ziemniaczki-ktore rowniez nie zaszkodzily:).A za pare dni moze sprobujemy czegos innego:)
 
Moja malutka je różne dania ze słoiczków ale zauważyłam że jedzonko Bobovity jej nie podchodzi Gerbera Hipp'a owszem i to prawie całe słoiczki a tamtym pluje i parska a nawet ma odruchy wymiotne (więc jej nie zmuszam) Dziwne, nie ? Mam małą smakoszkę czy co? Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
nam lekarka też zaleciła wprowadzać nowe jedzonko (baa...nawet się zdziwiła, że jeszcze tego nie zrobiłam:eek: ) no wiec dziś premiera- marchewka. olcia zjadła ze 3-4 łyżeczki. trochę się krzywiła, ale wszystko ładnie połykała:tak:
za ok tydzień wystartujemy z jabłuszkiem:-)
 
my narazie tylko marchewka ktora Olisiowi bardzo smakuje:-) jutro sprobujemt marchew z jabluszkiem. narazie tylko bobovita. malemu nic sie nie dzieje tylko po tej marchewce jeszcze kupy nie zrobil :-(
 
Ponac marchew i banany moga powodowac zatwardzenie.Siostry corka(ale byla juz wieksza) pila duzo kubusiow i innych podobnych i lekarka powiedziala ze to przyczyna
 
kasia-mój już marcheweczkę jadł co prawda mu nie pasi ale kupki normalne:-):-)

dziś kupiłam marchewkę z ryżem może to mu zasmakuje :laugh2:
 
reklama
Dzisiaj zaserwowałam Lilianie na "obiad" ziemniaczki z kalafiorem,ale taka mini porcje,gdyż weszło to dopiero dzisiaj w menu malej:-),jej chyba smakowało-nie pluła;-),Rowniez kosztowalam:happy: feee...ochyda:-D
 

Załączniki

  • DSCI1156.jpg
    DSCI1156.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 22
  • DSCI0944.JPG
    DSCI0944.JPG
    32,5 KB · Wyświetleń: 14
Do góry