reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

Brown.kate - ja wczoraj dałam marchewkę. Tylko mój Sashimi ma 4 miesiące i 3 tygodnie. Może poczekaj jeszcze choć tydzień, dwa? Marchewa poszła pięknie, dałam kilka łyżeczek, chciał jeszcze, ale bałam się o brzuchola więc dziś dam troszkę więcej.
Na razie nie wprowadzam kaszki. Pociągnę marchew dwa dni i jak się nie będzie nic działo to dam ziemniaczka.
Karmiłam go marchewką tak gdzieś koło 18.00 dzięki temu miałam trochę więcej mleka na noc i moje dziecko spało od 22.30 do 2.30 bez przerwy co jak na niego jest sukcesem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Liliana dostala dzisiaj z Hipp Warzywa z ryzem na dobranoc,bardzo jej to smakowalo,A do picia daje jej herbatke Jablko-Melisa lub soczek Marchewkowy:-)
 

Załączniki

  • DSCI1022 (2).JPG
    DSCI1022 (2).JPG
    25,6 KB · Wyświetleń: 15
  • DSCI0944.JPG
    DSCI0944.JPG
    32,5 KB · Wyświetleń: 20
kasiu a jaki dajesz soczek marchewkowy bo ja daje mu tylko jablkowy na pol z wodą bo nie widzialam nigdzie marchewkowego:-( Oliwier nie chce zbytnio pic tego soku moze marchwiowy bedzie mu bardziej smakował
 
Moja Juleczka bardzo lubi purre ryżowe z brokułami, marchewke, jabłuszko z winogronem.W niedziele wprowadze jej zupke jarzynową.:tak:
 
Madzila-soczek marchewkowy z Milasan(w niemczech)ale z Hipp sa rowniez marchewkowe"Soczysta Marchew" i Joblko-Marchew :tak:od 4 miesiaca
 

Załączniki

  • DSCI0933.jpg
    DSCI0933.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 22
  • pl.jpg
    pl.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Do góry