reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

Aniach widocznie Juleczki lubią nowości. Pozdrawiam. Welonka u mnie jednak jedzonko częściej trafia do dzióbka widać też po praniu a właściwie od kiedy kupiłam śliniak z ceratki to jest lepiej.
 
reklama
a propos jedzonka.........
czy ktoras mama czteromiesieczniaka dostala tez paczuszki z probkami??bo cos sie nie chwalicie chyba....ja jedna dostalam zaraz ja Jula skonczyla 4 miesiace z Bobovity:-)

no i wczoraj znowu dostalysmy paczuszke z probkami tzn byl sloiczek ziemniak z dynia z Hippa, probki herbatki, kremu no i ksiazeczka z kuponami rabatowymi do wykorzystania w Rossmanie i tam tez do odebrania jeszcze jedna taka paczuszka, wiec pojde po nia, a co jak daja to trzeba wykorzystac:-):-)

a ze Hippa jeszcze nie kupowalam, to sie przydal na probe....
no i dzis Julcia na obiad dostala ten sloiczek.........pachnial fatalnie, ale jadla ladnie, w ogole widze, ze zaczyna coraz ladniej zajadac, co mnie bardzo cieszy...no i w koncu widze, ze rosnie w oczach:-):-)
 
wlasnie w bobovicie tez byl obiadek i probka herbatki i cos tam jeszcze, ale nie pamietam juz.
i chyba w hippie byla lyzeczka, nie?
 
ja tez poza piersia i b sporadycznie sztucznym mlekiem nic jej nie daje, spytam pediatry jak bedziemy na szczepieni za 2 tyg.co dalej, ale chyba jeszcze preze miesiac nic wiecej. vena a ile twoj maluch wazy
jak byłam miesiąc temu na szczepieni gdy kończył 3 miesiące miał 7230 kg teraz nie mam pojęcia ale 20 kolejne szczepienie wiec będę wiedziała
 
zanim Michał skończył 4 mc (5 tycznia) dostałam z bobovity słoiczek z zupką, deserek w kubeczku jabłkowy, kaszkę bananową i mleko bebiko 2. wczoaj przysłali mi z gerbera książeczkę a dziś z nestle dostałam książeczke plus dwie próbki misioweg ogródka - bananowy i brokułowy a do tego nan 2. nan niestety pujdzie na straty a co do tych misiowych ogródków zobaczymy jutro czy zasmakują. poprzednie próbki okazały się rewelacją u mojego żarłoczka (oprócz bebiko 2) ale po zupce marchewkowej z ryżem dostał wysypki :-( co do jedzonka to mój mały smakosz poza mlekiem oczywiście wcina koło południa 75 ml wody+ kaszka, koło 15 zupka (wszystkie rodzaje nawet szpinak) no i oczywiście koło 18 deserek - szkodzi mu jedynie dynia. w między czasie lubi soczki oprócz malinowego (chodź nie wiem czemu bo to dobre) i herbatki chodź te nie specjalnie mu wchodzą bez odrobiny glukozy. a jak wygląda wasze karmienie dzienne dzieciaczków które skończyły 4 miesiąc:confused:
 
reklama
Do góry