reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

cześć. ja też zaczęłam wprowadzać nowości próbowałam marchewki ze słoiczka ale zuzi nie smakuje, ugotowałam jej świerzą na parze i bardzo jej smakuje. Mam pytanie, jak to jest z wprowadzaniem nowościprzy karmieniu piersią bo słyszałam że powinno się później wprowadzać nowości niż przy mleku modyfikowanym, nie wiem czy to prawda. wiecie coś na ten temat:confused: I jeszcze tak przy okazji, jak mogę sobie zrobić taki pasek w profilu z wiekiem mojej Zuzki? Taki jak wy macie?
 
reklama
Olena- ja slyszalam, ze zaleca sie aby dzieci karmione piersia dostaly jakas nowosc jak skoncza szesc miesiecy:tak: A dzieci butelkowe jak skoncza cztery miesiace:tak:
 
olena- jak karmisz piersią to możesz spokojnie czekaś do 6 miesiąca na wprowadzanie nowości :-) mój też nie przepada za marchewką ze słoiczka :happy:
 
oj cos mam problem z dodaniem tego linka:(....
Ja w kazdym razie zamierzam dac mojej malej pierwsze jedzonko, jarzynki tak w 5 miesiacu. Kaszke na poczatku 6-tego. Nie wiem tylko co zrobic z tym 'nieszczesnym' glutenem ale chyba wprowadze go tak jak podano w schemacie. Takie mam jak na razie plany:). Jeszcze raz sprobuje podac linka, schemat jej na samym dole stronki:

http://www.nutricia.com.pl/klub_schemat_zywienia.php
 
Ostatnia edycja:
A ja karmię butelką, Julcia ma 4 miesiące i od dwóch tygodni wcina jedzenie ze słoiczków i pije soczki. Na razie to właściwie wcina pół słoiczka na raz ale zaczyna się przyzwyczajać i otwiera buźkę jak widzi łyżeczkę pozdrawiam
 
aniach-mój Adas nie przepada za marcheweczką :no: dobrze że Julci smakuje:-)
iławianka-mój też otwiera dzioba ,ale łapie ą łyżeczkę i częściej ląduje jedzonko na nim niz w buzce,prania od groma za to mam:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry