reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki

reklama
Byłam dziś w 2 większych sklepach dziecięcych i tylko mnie głowa rozbolała od mnogości wózeczków :p już sama nie wiem czego chcę :p bebetto mi się podobała silvia, hollanda nie było, ale tako extreme je przebił jak dla mnie, i jeszcze tako junama carbon w ekoskórze :p ogólnie jeszcze podobały mi się i inne ale nie w moim pułapie cenowym, więc tylko się w sklepie pozachwycałam i wróciłam do poprzednich typów :p

Ale bebetto wprowadzi za chwilkę 2 nowe wózki i znów dylemat :p
 
Moje dwa typy kolorystycze ale z czarna rama I roz z siwym
 

Załączniki

  • 1424975330751.jpg
    1424975330751.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 99
  • 1424975342210.jpg
    1424975342210.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 100
Ostatnia edycja:
Byłam dziś w 2 większych sklepach dziecięcych i tylko mnie głowa rozbolała od mnogości wózeczków :p już sama nie wiem czego chcę :p bebetto mi się podobała silvia, hollanda nie było, ale tako extreme je przebił jak dla mnie, i jeszcze tako junama carbon w ekoskórze :p ogólnie jeszcze podobały mi się i inne ale nie w moim pułapie cenowym, więc tylko się w sklepie pozachwycałam i wróciłam do poprzednich typów :p

Ale bebetto wprowadzi za chwilkę 2 nowe wózki i znów dylemat :p

A jakie wprowadzi te modele, wiesz może?
 
reklama
Torino wygląda całkiem fajnie :-) Obawiam się natomiast białego koloru stelaża. Dziś w parku widziałam kobietę z podobnym wózkiem i przy mokrej pogodzie wyglądało to nieciekawie.
 
Do góry