reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Belinea,każdy kupuje wózek taki jak jemu pasuje i na jaki go stać,wszystkie wózki są ładne,ale oczywiście jeżeli chodzi o funkcjonalność to już inna sprawa. Mi zależało żeby fotelik wpiąć w stelaż,żeby koła były pompowane i skrętne i żeby wózek nie był ciężki,żeby bez problemu mieścił się w bagażniku i te wymagania spełnił wózek podobny do 2 zdjęcia:)
 
reklama
Może w takim razie napiszę na czym mi zależy, co jest ważne i jeśli będziecie miały jakiś pomysł to podrzucicie ;)


Przede wszystkim chciałabym, żeby gondola była większa - chcę małą wozić jeszcze w czasie zimy, kiedy będzie miała 7-8 miesięcy. Dlatego zapytałam o te dwie, te drugie wydają mi się większe tzn. szersze i dłuższe.

Pompowane i skrętne koła,
możliwość zamontowania fotelika [ najlepiej jeśli wózek już będzie 3w1]
zawieszenie na amortyzatorach,
nieduża waga,
cudnie by było jakby jeszcze rączka była przekladana [ choć nie musi]
Cena do 1000zł.

Idę przejrzeć cały wątek od początku, może mnie coś zainspiruje ;)
Za każdą odpowiedź będę wdzięczna.


ViolaPop - a jaki Ty masz? Bo upodobania mamy podobne.
 
Ostatnia edycja:
Sylwia to chyba X-lander? Świetny, też braliśmy poważnie pod uwagę, ostatecznie padło na 4runner :happy:


Młodak b. ładny kolor :tak:


Rysica Twój też wypasiony :-p
 
Młodak - super te Wasze "wózeczki" :-D:-D
ja też zawsze martwię i wkurzam się na zapas, a potem wychodzi całkiem fajnie;-)
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie dotyczące tego, jak zamontowane są Wasze gondole, chodzi mi o stabilność. Nasza wydaje się stabilna, ale nie sztywna, to znaczy ma taki lekki luz który się czuje, jak np. wjedzie na próg (na razie próbowaliśmy w domu). I zastanawiam się czy tak ma być, bo to jest właśnie ta amortyzacja, czy powinna być na maksa usztywniona i ani drgnąć :baffled:
 
Ostatnia edycja:
ja niestety nie wiem bo wózek rozmontowany stoi u teściowej. Wydaje mi się jednak, że przed rozmontowaniem była dość sztywno założona. Sprawdzałaś spacerówkę lub fotelik? Też mają taki 'luz'? Może taka uroda wózka i tak ma być :)
 
Iwon moja gondola ani drgnie jest stabilna. Ale jak spacerówka jest u ciebie stabilna to gondola chyba też powinna.Napisz do producenta.
 
reklama
Witam, rozważamy zakup któregoś z wózeczków. Wózki są w podobnej klasie cenowej chodź od najtańszego z nich do najdroższego różnica będzie już znaczna. Przede wszystkim zależało nam na tym żeby spacerówka była odwracana tył przód co każdy z tych wózków spełnia. Kolejnym kryterium to jakość wózka no i oczywiście wygląd.

- X lander x move (gondola + spacerówka + fotelik Besafe) – w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Chodź niekoniecznie przekonuje nas sam wygląd, zwłaszcza gondoli (wielka chamska buda) no i sam stelaż jest jednym z brzydszych spośród czterech rozważanych (czarny).

- Jane Rider Reverse (gondola + spacerówka + fotelik Strata) – Bardzo fajny wygląd, jakościowo wydaje się znacznie lepiej wykonane od poprzednika i ładniejszy. Ale oczywiście i tutaj minusy to słaba kolorystyka a raczej jej brak. Spodziewamy się chłopca a kolory są mocno stonowane, przeważają szarości, ciemne kolory. Minusem wydają się też być piankowe koła. Chociaż sprzedawcy zapewniają , że centralny tylni amortyzator nadrabia koła pompowane to jednak jakoś mnie to nie do końca przekonuje.

- Mutsy 4Rider (gondola + spacerówka + fotelik Maxi Cosi) – Tutaj największym minusem jest cena. Kolorystyka, wygląd OK. Oczywiście minus to mały kosz na zakupy oraz to, że wszystko tez oczywiście za dopłata, od większego kosza, poprzez folie przeciwdeszczowe itd.

- Graco Symbio (gondola + spacerówka + fotelik Graco Logic) – Bardzo ładny i w kolorze Artic Blue idealny dla nas. Niemniej sporo w sieci powtarza się zarzutów co do jego skrzypienia i trzęsienia. Wiele mam z kolei twierdzi, że to nie prawda więc albo jakaś felerna partia, wybrakowane sztuki albo czarny PR ktoś im robi. Niektóre z Was narzekają też na to, że mała spacerówka, inne, że im czterolatek się tam mieści. Jak to z nim jest ?

Mamy zamiar dokupić również bazę Isofix chodź to nie wymóg konieczny np. dla Straty gdyż sporą część czasu dziecko będzie jeździło w gondoli ( bo taka opcja przewożenia dziecka jest) i sam fotelik nie na długo będzie nam służył.

Może ktoś z Was miała styczność z nimi? Proszę o opinie na ich temat, który wózek wielofunkcyjny polecacie?
 
Do góry