reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

reklama
fajny ten konik morski, musze się rozjrzeć, naszego najmłodszego nic tak nie uspokajało jak szum suszarki albo takie podobne dzwięki. Melodyjek grających nie cierpiał, tylko go denerwowały.
 
Czy to coś w stylu Whisbear ???
właśnie dziś przeglądałam na Allegro i ten z sensorem płaczu 189pln trochę dużo, zwykły 129pln ..
Tak to jest taki miś, ma 5 melodii : bicie serca z szumem wod plodowych, 2×suszarka, fale morskie i padajacy deszcz. Misio po 60 min sam sie stopniowo scisza i wylącza. Mozna go prac w pralce po wyjeciu mechanizmu. Znajomych dziecku bardzo pomógł nie tylko z zasypianiem ale i z kolką i z ząbkowaniem.
 
Ostatnia edycja:
Aha ten w rossa jest bez sensora płaczu, a wygląda tak (nasz jest miętowy)
 

Załączniki

  • 20160401_105528.jpg
    20160401_105528.jpg
    458,8 KB · Wyświetleń: 91
ja za konikiem musze sie rozejtrzec bo cena nawet przystepna. przy nikoli mielismy nagrana suszarke- 40 minut i to super mala uspokajalo
 
dokladnie najlepiej na yt oblukac i polsuchac melodyjek, ja tak karuzelki szukalam

ok jesli nie wymysle nagle, ze chce inny wozek to pod koniec miesiaca ide do sklep[u zamowic Camarelo Carmela w kolorze zielonym :) wybor meza i synka, chociaz mi sie bardzo ten granatowo-bialy, lub granatowo-bezowy podoba, ale zielony tez mi sie podobal. I jedno z glowy bedzie.
 
Ja też będę zamawiać wózek jeszcze w tym miesiącu, oby nic mi się nie odmieniło, bo oszaleję ze sobą :) A jak już zamówię to nawet nie spojrzę na inne wózki :)
 
reklama
Do góry