reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

Ja kupowałam ręczniki stacjonarnie, bo jednak ręcznik trzeba pomacać. Znajoma mówiła że golaska po kąpieli na ręczniku najlepiej położyć a wycierać (przykładając a nie pocierając) pieluszką tetrową.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

A muszę się pochwalić :D kupiłam dzisiaj wózek :D nie widząc go na żywo, ale cii.... riko brano ecco
1461941205-1d1mld.jpeg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kamcia sliczny i ten kosz ( moje zboczenie ) :) Ja teraz czekam na premiere Camarelo Avenger w kolorze miety :) Doczekalam sie, oby mnie tylko cena nie zabila z okazji premiery, bo bedzie placz i lament :p
 
Uroczy wózek :) Ja mam ogromny problem z wyborem,podoba mi sie Amelis i Baby Design Husky i Lupo.Mam tylko straszny problem ze spacerówkami bo wydaje mi się że generalnie są dość niewielkie więc raczej długo nie będą służyć. Dziś spotkałam pewną mamę z Amelisem i aż podeszłam i zapytałam w jakim wieku jest maluch-miał 10 m-cy a już wyglądało że w najbliższym czasie bedzie mu ciasno (zaznaczam że wizualnie dziecko było "standardowych rozmiarów").No i tak pomyślałam że chyba wezmę gondolę od rodziny,a potem kupie jakąś lekką obszerniejszą spacerówkę.Chociaż z drugiej strony to chciało by się nowe,jeszcze taki wybór...Szczerze mówiąc łatwiej było mi wybrać samochód niż wózek ;)
 
Dziekuje :) mi tez sie bardzo podoba, zobaczymy jeszcze jak na żywo będzie.
Też chciałam miętowo biały, ale okazało sie że to nie mięta tylko wściekły turkus, to już wole szary ;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też lubie szary :) już sobie wyobrażam jak będzie wyglądał z różową pościelą i niunią w środku ❤
 
reklama
Ogarnełam te 91 stron w dwa dni :-) wcześniej tu nie zaglądałam, bo czekałam z wyprawką do 6 miesiąca. Teraz dopiero zaczynam sie rozglądać za czymkolwiek, ale jak patrzę na was dziewczyny, wy juz prawie wszystko macie!! a ja nie mam kompletnie NIC to troche sie martwię czy zdążę.
Okasia ty jesteś nieoceniona w recenzjach wózków - takiej osoby mi było trzeba :-)
przejrzałam wszystkie opcje, ktore podajecie i chyba najbardziej mnie przekonuje baby design dotty lub husky, rico brano albo x-lander. Niestety musze sie zdać na opinie innych użytkowniczek, bo nie będę w stanie obejrzeć na żywo :-/ a koniecznie chce wózek z Polski, bo nie dość że wybór jest ogromny to jeszcze cena przystępna. I kolorów do wybory cała paleta. Oczywiscie ja maniaczka szarego musze mieć wózek z szarym (plus jakis neutralny kolor)

Co do kosmetyków to ja używam w ciazy babydream i jest rewelacja. Dla dziecka tez będę te kupować. Jak zawsze nienawidziłam oliwek tak ta babydream jest świetna, szybko sie wchłania i nie zostawia plam na ubraniach. I juz dawni czytałam opinie o babydream i mają naprawdę dobre.

Ciuszki dopiero będę kupować w czerwcu, bo najpierw chce zrobić szafę w pokoiku, żeby mieć to gdzie trzymać. Po drugie boje sie, że jak zacznę kupować ubranka to sie nie zatrzymam :-) wiec zacznę dopiero za jakis czas. U nas płeć zostaje niespodzianką wiec wszystko bedzie unisex
 
Do góry