reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

wenaa - mój młodszy nosił 56 jakieś 3 tygodnie.
dla starszego wogóle nie miałam 56 tylko od razu 62, ale były za długie przez te 2-3 tygodnie.

rodzili się ze wzrostem 55-56
 
reklama
Nareszcie zopoczelam na dobre kompletowanie wyprawki, pierwszym krokiem bylo odebranie zamownienia z Lamillou :D jestem zakochana <3 do tej pory tylko moglam podziwiac wasze rzeczy, ale od teraz ja tez moge sie pochwalic :)

nati92 dojechalam! z trzema przewami, ale bez wiekszych problemow :) Ty tez dasz rade :)
 

Załączniki

  • IMG_1138.JPG
    IMG_1138.JPG
    578 KB · Wyświetleń: 113
  • IMG_1139.JPG
    IMG_1139.JPG
    457,1 KB · Wyświetleń: 122
  • IMG_1140.JPG
    IMG_1140.JPG
    710,8 KB · Wyświetleń: 125
Super zakupy.
Ja postanowiłam część wyprawki uszyć sama. Właśnie przymierzam się do użycia takiego motylka, ale nie wiem jak się będzie sprawdzał. Przy córci nie miałam takich gadżetów, tylko zwykły rożek ale i tak był niezastąpiony w pierwszych tygodniach:)
Jakie wymiary kocyk do wózka rozważacie?
 
Nati_de śliczne :)
ja już tyle zastanawiam się nad pościelą właśnie ze masakra została mi do łóżeczka wózka i kołyski:) tak to już praktycznie wszystko mamy oprócz wózka i fotelika jeszcze i wyprawka gotowa :)
 
Ok czyli mimo, ze ta mieta w Tako Omega mni urzekla i snila mi sie po nocach to jednak go odpuszczam, bo przede wszystkim jest 2kg ciezszy no i skoro taki wadliwy to podziekuje :) Czyli Camarelo, mimo, ze ta torba mnie teraz meczy, bo patrzac na wozki jakichs tam firm na ulicy to kazdy jeden ma ten kosz wielgasny, no ale jak kosz duzy to wozek ciezki, albo jakis nie taki. Teraz meczy mnie kolor, bo z ta zielenia nic sie nie zmienilo, no nie do konca mi pasuje, chociaz wiem, ze wozeczek nie posluzy mi az tak dlugo, wiec sram sie z tym kolorem jak glupia :p

Nie pamietam tez ktora tu przymierza sie do dostawki. Jak Pani w hurtowni zobaczyla mlodego i powiedzialam jej na kiedy mam termin to stwierdzila, ze on juz bedzie troche duzy, dostawka jest do 20kg, maly dobila do 18, ale jest juz dosc wysoki, wiec powiedziala, ze moze mi przeszkadzac w prowadzeniu wozka no i jemu tez za wygodnie nie bedzie jak mu sie bedzie glowa o porecz wozka obijac, wiec szkoda kasy. No i stwierdzilismy, ze faktycznie ilez on by pojedzil,a potem zima to juz bym jak kaczka lazila z ta dostawka miedzy nogami.
 
Nati super zakupy, szczególnie ten kocyk <3 ja teraz właśnie jestem na etapie wybierania kompletu do wózka i się zastanawiam nad takim : Link do: Komplet MINKY do wózka Kocyk + MisioPoduszka Lulu ta podusia jest śliczna tylko nie wiem czy się nada dla noworodka, jak myślicie ?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam kupować ten komplet :
Link do: Komplet Minky Do Wózka Kołyski Kocyk 50x75 Podusia
ale z mamą stwierdziłyśmy że na wzór tego (wymiary,materiały) uszyjemy :D

Dziewczyny mam nowego faworyta wózkowego ;)
Nie podobał mi się od początku, jakoś po jakimś czasie i gdy na żywo je widziałam na ulicy zainteresowałam się bardziej tą firmą, przede wszystkim WAGA (mieszkam na 3 piętrze) ale nie tylko, ma coś w sobie ten wózek,
wygląda jak dla lalek (mój M się śmieje) no i na razie jest sceptyczny z moją euforią hehe
tu fajna recenzja wózka o którym piszę :
Link do: Greentom Upp Carrycot & Reversible - ekowózek - Mamy Gadżety
 
reklama
Do góry