reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

Ja mam płyn do prania i do płukania bobini, polecane na blogu srokao (jak wszystko co ostatnio kupuje) :) ale nie używałam ich jeszcze.
 
reklama
ja polecam bialego jelenia wszystko, jezeli chodzi o rzeczy dla alergikow i malych dzieci ;)
 
A orientujecie się może, czy butelki Lovi pasują do podgrzewacza Avent albo Tommee Tippee? :) Zastanawiam się który podgrzewacz wybrać. Mam już butelki Lovi, a podgrzewacz tej firmy nie ma najlepszych opinii w necie :/
 
Dziewczyny, dziś do mnie doszła przesyłka z koszulami nocnymi. Mogę polecić sprzedawcę dolce_sonno na allegro. Koszulki są bardzo dobrej jakości i ceny baardzo przystępne. Ja kupiłam 3 sztuki i z przesyłką zapłaciłam niecałe 105 zł.
Link do: Koszula nocna do karmienia rozm. S Producent !!!
Link do: Koszula nocna ciążowa i do karmienia S Nowe Kolory
Te są dopasowane, bardziej na czas po porodzie niż na wysoką ciążę. Choć można kupić rozmiar większy niż zazwyczaj i powinno być ok.
Link do: Koszula Koszulka nocna ciążowa do karmienia rozm S
Ta jest luźniejsza i wystarczy mi do końca ciąży.

Teraz mnie korci żeby kupić jeszcze jedną koszulkę i ciuszki dla dziecka :)
 
@okasia super te koszule i na prawdę niedrogo :) chyba się skuszę na te druga bo na razie mam tylko jedną :)
Naprawdę polecam, spodziewałam się, że chociaż za za 21 zł będzie średniej jakości a tu niespodzianka. Właśnie tą najtańszą teraz bym jeszcze dokupiła. Wybrałam wzór w granatowe kwiaty z myślą o "przygodach" po porodzie, a teraz wezmę jakąś jaśniejszą. Jeszcze tylko wrzucę do pralki i zobaczę czy na pewno z nic się z nimi nie stanie.

Ok, jestem po praniu ręcznym i nie puściły kolorów, a mam dwie granatowe i jedną czerwoną. Uff, można zamawiać :)
 
Ostatnia edycja:
IMG_20160504_141059.JPG Bujak prezent od cioteczki ;-)
Okasiu tez mam zamiar kupić te koszule właśnie :-)
Dor1989 ja używałam za synkiem butelek i podgrzewacz avent wiec nie pomogę bo i w tej ciąży tylko ta marka nie wiem może temu że innych nie miałam nie testowalam z tego byłam mega zadowolona i jakoś ufam tej marce ;-)
 

Załączniki

  • IMG_20160504_141059.JPG
    IMG_20160504_141059.JPG
    689,2 KB · Wyświetleń: 133
reklama
Hej! Ostatnio widziałam dyskusję odnośnie kosza Mojżesza . Ja zdecydowałam się na Shnuggle. Jest trochę większy niż standardowy i podobno nie zapada się jak te wiklinowe. Udało mi się kupić używany, w idealnym stanie. Wszystkie części materiałowe odświeżyłam i wygląda jak w załączniku. Mam nadzieję, że się sprawdzi! :-DZobacz załącznik 756538

Dor chyba zamówię taki sam, zakochałam sie w nim
 
Ostatnia edycja:
Do góry