reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

Ania, faktycznie wygląda jak wózek dla lalek :D
Zazdroszcze talentu do szycia, ja na pewno nic mojej małej nie uszyje, mam dwie lewe ręce do takich robótek.
Martusiak, no właśnie jest urocza ale czy praktyczna ? No niby takie zagłębienie na główkę na plus, bo zamortyzuje wstrząsy i nie odkształci główki (niby) ale czy będzie wygodne dla malucha, czy nie będzie go bolała szyja... chyba za bardzo przeżywam ;)


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
kpl do wozeczkow sliczne, ale przeciez dzieciaki na poczatku musza miec glowe na plasko, wiec nie wiem czy taka poduszeczka bylaby ok.

Wozek yyyy no faaaaajny, ale starsznie niziutki, wiec tzreba prawie kleczec do dziecka no i wszystkie opary z samochodow bedzie wdychalo, poza tym koszyk jak dla mnie to nie wiem na co, bo nie na normalne zakupy :)
 
Te kocyki minky są sprawdzone? Warto taki kocyk zakupić? Aaa i z czego polecacie ręczniki? Co jest chłonne?
 
Dołączam do pytania o ręczniki. Miałam na oku frotte z BabyOno, ale po wizycie w sklepie postanowiłam kupić welurowe, bo są dużo bardziej miękkie i przyjemne w dotyku.
 
Te kocyki minky są sprawdzone? Warto taki kocyk zakupić? Aaa i z czego polecacie ręczniki? Co jest chłonne?

Ja szłam sama, wiec wyszło dużo taniej niż zamawiane, ale można znaleźć dobre jakościowo w przystępnej cenie. Ja uwielbiam te kocyki, zarówno wizualnie jak i w dotyku.
U mnie z jednej strony minky, a z drugiej mikrofibra. Kocyk jest miły, cieplutki i myślę że idealny na zimę. Drugi, mniejszy uszyję bawełna + minky, ale muszę najpierw zdecydować się na rozmiar.
 
Próbowałam z telefonu, ale się nie laduje:( wieczorem spróbuję z kompa. Pewnie zdjęcia są za duże a nie potrafię ich przeforsować na mniejsze.
 
Cześć dziewczyny,wprawdzie ja z września ale czasem Was podglądam.
Nareszcie zopoczelam na dobre kompletowanie wyprawki, pierwszym krokiem bylo odebranie zamownienia z Lamillou :D jestem zakochana <3
Kura Babci Dany jest ekstra,też posiadam i obdarzyłam ją bezgraniczną miłością ;-) W związku z tematem chciałam zapytać czy może orientujecie się czy takie kocyki na allegro mają podobną jakość minky co produkty z Lamillou bo są duuużo tańsze ale zastanawiam się czy mimo to warte zakupu?
 
Co do ręczników, a raczej okryć kąpielowych, to zamówiłam jakiś najpopularniejszy na Allegro i NIE POLECAM. Twardy i szorstki! Sama bym się nie chciała w niego wycierać a co dopiero mojego Gwiazdora :)
 
reklama
Do góry