reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

Fryyte3qa zaraz wszystko zinwentaryzuję i dam znać. U mnie to się niestety tak szybko nie skończy :/ Ciągle mi wszystkiego brakuje, oprócz body. Ostatnio koleżanka ubrała swojego malucha w jeansy i nagle lampka mi się zapaliła w głowie, że ja przecież takich ciuszków nie mam :( Teraz poluję na sweterki, bluzy, chinosy. Choć wiem, że to tylko na specjalne okazje i w domu nie będziemy się tak stroić. Ale żeby moje dziecko jeansów nie miało...
 
reklama
jeansy albo chinosy na 62 chcę kupić, tak żeby był jakiś ładny komplet na czas gości :)

Kurcze w sumie nie mam tego tak dużo. Przez to, że kupuje się różne rozmiary ciuszków to miałam wrażenie, że mam masę rzeczy, a statystyki mówią inaczej. Do tego po kolejnej zmianie płci odpadła mi masa różu.

Na rozmiar 56 cm mam:
body - 10 szt.
półśpiochy - 1 szt.
kaftanik - 1 szt.
spodnie - 3 szt.
pajace - 1 szt.

Na rozmiar 62 cm mam:
body - 7 szt.
spodnie - 3 szt.
pajace 2 szt.

Resztę ciuszków mam w większych rozmiarach :/

Do tego mam jeszcze sporo ciuszków używanych, ale muszę je porządnie przejrzeć, bo niektóre są już tak zużyte, że nie chcę ich zakładać dziecku :/ Dobrze, że mnie zmobilizowałaś do liczenia, teraz przystopuję z bodziakami i zacznę kupować inne ciuszki.
 
u nas też niby komoda pełna ciuszków, ale... rozmiary od 56 do 80 :p wiec jak poprzerabiam to wszystko to pewnie bede musiała jeszcze coś dokupić :) najwięcej mam na 62, powiedzcie czy noworodek nie będzie w tym wyglądał jakby pływał ?! wiem że to zależy od masy urodzeniowej dziecka, ale jak na niektóre ciuszki widze 62 to myśle jak ja takiego olbrzymka z siebie wydobędę! :errr:
 
gdzies czytalam zeby mniejszych niz 62 nie kupowac w ogole bo nigdy nie wiadomo jak duza dzidzia wyjdzie a rosnie szybciutko
 
reklama
Do góry