reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

szalejecie już z zakupami widzę ;) ja czekam na jutrzejsze potwierdzenie płci i też rzucam się w wir zakupów :D

Okasia super huśtawka, ja miałam poprzednio bright starts taką : bright-starts-lezaczek-hustawka-do-9-kg-slonik-m-iext24014911.jpg
była super ale synek lubiał w niej tylko leżeć bez bujania więc bez sensu trochę, nie wszystkim dzieciom podoba się chustanie do przodu i do tyłu, ostatnio widziałam hustawkę chicco taka co na boki kołysze i ponoć ta forma hustania jest bardziej lubiana przez niektóre dzieci.
 

Załączniki

  • bright-starts-lezaczek-hustawka-do-9-kg-slonik-m-iext24014911.jpg
    bright-starts-lezaczek-hustawka-do-9-kg-slonik-m-iext24014911.jpg
    44,5 KB · Wyświetleń: 96
reklama
okasia, a co to takiego jakis zestaw czy osobne produkty? kurcze bylam wczoraj w rossie i nie wiedzialam tych rzeczy tz pieluchy i chusteczki sa na bank ale reszta ?

ja nadal nie wiem jaki ten lezaczek, czekam na wene/okazje nie wiem heh. Teraz musze sie zajac gora ciuchow, bo pokoj zawalony masakrycznie jest. I stanelo na nowym woku jednak :)
 
Heromina, ja kupowałam osobno. Po prostu dziś była promocja. Za pieluchy zapłaciłam 11,99, za chusteczki 4,99, ale kupiłam je ze względu na opakowanie, będę wsadzać tam kolejne żeby nie wysychały. Szumiś był za 99,99 zł, a w internecie jest za 129 zł, a torba była też przeceniona na 49,99, jednak musiałam ją oddać :/ Okazało się, że jest przybrudzona i jakość jednak średnia :/ Plus jest taki, że bez problemu przyjęli zwrot.
Byłam wczoraj w rossmannie i też nie widziałam tych akcesoriów, a dziś już przecenione. Ponadto jest sporo ubranek dziecięcych, są pieluchy tetrowe i zabawki, ale ceny jak na tamte rzeczy dość wysokie :/
 
Dziś zdominowałam wątek, ale mam dzień zakupowy :)
Przedstawiam pierwsze buciki mojego synka :)
IMG_0219.JPG


Byliśmy dziś w dwóch sklepach z wózkami i muszę się podzielić kilkoma cennymi uwagami wyjątkowo kompetentnej sprzedawczyni (chwałą, że po tylu wizytach w sklepach na finiszu udało nam się na taką trafić).

Z nowości to ujął mnie wózek Baby Design przede wszystkim za świetne prowadzenie, świetne amortyzatory, ładny wygląd (na żywo prezentuje się ZNACZNIE lepiej niż na zdjęciach).
4992

Naprawdę kawał porządnego wózka. Lekko chodzący, wygodny hamulec. Niestety znów dla mnie za wysoki i za ciężki, ale jeśli komuś to nie przeszkadza to warto rozważyć. Choć sprzedawczyni stwierdziła, że jakościowo nie ma porównania np. z x-landerem, jej zdaniem Baby Design pod tym względem jest dużo słabszy. Na moje oko wygląda dobrze, ale pani stwierdziła, że przyjmuje sporo reklamacji. Co warto widzieć o tej firmie to też fakt, iż z pozoru polski producent jedyne co ma polskie to tapicerkę, a reszta wózka robiona jest w Chinach.


Kolejny to Jedo Fyn też kawał porządnego wózka.
cpx_c29d316063a9dc665cca84f5fb90891e.png

Już niższy, więc dla mnie lepszy. Chyba prowadzi się troszkę ciężej niż Baby Design, ale amortyzatory super. Wózek jest mięciutki, można jeździć po wszystkim i maluch ma komfort. Naprawdę dobry wybór. Spacerówka już podoba mi się dużo mniej, jakaś taka wielka, podnóżek to kawał plastiku, a co najdziwniejsze to z budki zwisa kawał materiału, tak jakby nie można było tego jakoś lepiej przemyśleć.

Niemniej jednak wózki w wersji z gondolą są super bez dwóch zdań. Różnica w jeździe na kołach pompowanych jest niesamowita. Jakby tak można było mieć wszystko to świat byłby cudowny.

Cała reszta wózków nie zrobiła na mnie już takiego wrażenia. Dodam tylko, że Recaro Citylife mój dotychczasowy faworyt stracił w moich oczach baardzo. Przy poprzedniej wizycie w sklepie wystawiony był nowiutki model i jeździło się niesamowicie. Teraz, pewnie ze 2 miesiące później, jest już rozklekotany, przednie kółka terkoczą nawet w sklepie. Całe szczęście, że go wtedy nie kupiłam, a korciło bo był na dobrej promocji.

Fajne są też wózki Peg Perego, dla osób tak jak ja szukających lekkiego miejskiego, uniwersalnego wózeczka. Cena trochę wysoka, ale wiadomo, że to kwestia indywidualna.

PRAWDOPODOBNIE wybraliśmy też już nasz wózek. Właściwie moglibyśmy już dziś go zamówić, ale z każdą decyzją wolę się przespać. Zresztą się nie pali, dopiero zaczęłam szósty miesiąc. Wahałam się między dwoma bliźniaczymi modelami, ale sprzedawczyni stwierdziła, że lepszy będzie model z normalnym, a nie kubełkowym siedzeniem. Obym tylko znów nie wróciła ze swoimi przemyśleniami do punktu wyjścia :no2:

Czy macie zdanie na temat maty edukacyjnej Canpol. Zobaczyłam ja dziś w sklepie i wydaje się ok, cena też w porządku (ok. 100 zł). Wcześniej zastanawiałam się nad zakupem maty Skip Hop, ale używanej, bo nowa to spory koszt (ok. 360 zł).
 

Załączniki

  • IMG_0219.JPG
    IMG_0219.JPG
    48,1 KB · Wyświetleń: 470
ja mialam chyba mate z FP, ale nie pamietam juz i mialam w niej opcje kojca, tylko, ze to byla uzywka i te boki juz tak dobrze nie trzymaly.
 
Co do wózków mi się strasznie podoba Bugaboo Cameleon 2 lub 3 ale strasznie drogi więc cały czas szukamy w przystępnej cenie, jak na razie to on spełnia moje wszystkie oczekiwania pod względem lekkości prowadzenia i po złożeniu do samochodu jest malutki :) jak nie wypali to w pl po obejrzeniu wózków to jedynie bym się jeszcze zastanawiala nad X-LANDER X PULSE z rocznika 2015 bo ma właśnie 2 pompowane koła i jest lekki a rocznik 2016 ma już wszystkie piankowe...:) a wasze faworyty dziewczyny ????

Napisane na SM-G925F w Forum BabyBoom
 
Ja w dalszym ciagu Camarelo Carmela, ale ostatanio zauwazylam tez inny wozek tylko zapomnialam firme. Moze jutro sie przejde. Teraz mam "problem", bo nie moge sie zdecydowac na kolor :p Maz dal mi wolna reke, jakos nie interesuje go temat wozkowy hyhy, a ja chce cos neutralnego, ale nie jakies szaro-bure kolory, bo jestem zwolenniczka jasnych, cieplych barw. Ktory kolorek byscie wziely ? Link do: Camarelo-Carmela
 
reklama
Ja w dalszym ciagu Camarelo Carmela, ale ostatanio zauwazylam tez inny wozek tylko zapomnialam firme. Moze jutro sie przejde. Teraz mam "problem", bo nie moge sie zdecydowac na kolor[emoji14]Maz dal mi wolna reke, jakos nie interesuje go temat wozkowy hyhy, a ja chce cos neutralnego, ale nie jakies szaro-bure kolory, bo jestem zwolenniczka jasnych, cieplych barw. Ktory kolorek byscie wziely ? Link do: Camarelo-Carmela
Mi się podoba CR-01 albo 03 :)
 
Do góry