reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

mrs-Ja mam juz przy pierwszej ciąży chcialam :) testowalam ostatnio z corka kolezanki w srodku i super:) Ja mam cosatto giggle 1 ten w czarno białe paski i nie jest ciazki w porównaniu do innych wózków...silver cross ma fajne spacerowki....wielofunkcyjnr nie koniecznie.
 
reklama
Dorwałam na promocji w Biedronce karton pieluch (156 szt.) za 49,90 zł. Może którejś z Was przyda się taka informacja :)
 
też je widziałam, ale udało mi się załapać na większe :) A jakie chusteczki kupować?
Co prawda zrobiłam w łazience miejsce na przewijak żeby tyłeczek myć pod wodą, ale chusteczki też mam w planach :)
 
dzis dada sensitiv kupilam
a na pozcatek mam kindi new born

no u mnie kartonow nie bylo ale do sierpnia mzoe jeszce beda :) ja juz pomalu sie zaopatruje
 
ja też, stwierdziłam, że jak coś będzie w dobrej promocji to kupuję. Do sierpnia się nie popsują :)
Kasiu, mam do Ciebie jeszcze pytanie. Czytałam o pielęgnacji pępka maluszka i tam większość zaleca octenisept. Znalazłam gaziki już nasączone np. leko czy apteo care, czy będą się nadawać? Wiem, że octenisept nie szczypie, a nie wiem jak tamte :/
 
wiesz co ja mam zle doswiadzcenia z octaniseptem. u amlej robilam ale odpadl po ok 5 tyg i ziarniniak sie zrobil. ale inne kolezanki stosowaly i bylo ok- moze u Niki takl mialo byc ale ja juz upzredzona jestem. teraz nie wiem czy bede stosowala octanisept czy spirytus. tych juz nasaczonych nie mialam nigdy i nie wiem. ale warto w domu miec octanisept.
ja mama w domu calla butle po ospie malej a octanisept sie nie psuje otwarty wiec moze lezec.
 
co do husteczek to ja używałam tylko Huggies Pure.
testowałam mnóstwo różnych, zresztą dostaliśmy jak się dzieci urodziły najprzeróżniejsze I te najlepsze.

natomiast do pępuszka używałam właśnie te LEKO. ale niezbyt dużo, może ze 2 na dzień, a tak to przecieranie wodą.
pępuszek odpada po 5-7 dniach przeważnie.
 
ja uzywalam Pampers, bo inne mi sie rozrywaly, albo byly prawie suche, a na pepek Leko i tez szybko odpadl. Ja sie od wczoraj zawalilam worami i suatami z ciuszkami i dopoki nie zrobie z tym porzadklu to nie kupuje niczego. Dzis przynieslismy lozeczko i okazalo sie, ze nie mozna zdjac tego materialu do prania, myslalam, ze sie zabije, bo jednak chwile lezalo w piwnicy. Poki co lezy na balkonie i sie wietrzy, a jak bede miala chwile i zacznie sie ladna pogoda to sobie je rozloze na balkonie i bede jechac ze szczotka :p
 
reklama
Heromina - a próbowałaś kiedyś huggies pure? bo one właśnie są rozmiarem może nieco mniejsze niż standradowe, może po 1-2 cm mają mniej, ale są właśnie grube, nie siepią się, nie rozrywają I są długo mokre, nawet jak czasem zapomnę opakowania zmknąć.
mam standardowo jedną paczkę w łazience, bo często są znajomi z dziećmi, albo mój najmłodszy lubi sobie mokrą wytrzeć, leży już z rok ta jedna paczka (teraz jest jej z połowa) I dalej są mokre.
 
Do góry