reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

monia12- mozesz napisac wiecej jak on sie sprawowal na sniegu i czy miala tylko gondolke czy rowniez spacerowke?
 
reklama
nie umiem ci powiedziec jak sie sprawowal na sniegu bo moja siostrzenica urodzila sie na wiosne:-D i juz sniegu nie bylo. Z tego co pamietam to byl z gondola a potem spacerowka ale szczegolow juz nie pamietam. Wiem tylko ze wszyscy chwalili i ja tez w owym czasie i nic sie nie zepsulo czy "rozklekotalo" itd. Poza tym jadac tym wozkiem na ulicy wszyscy sie ogladali i chwalili:-D
 
Ewa-Krystyna, monia 12 nawet nie wiecie jak mi pomoglyscie :tak: teraz przynajmniej wiem ze nie tylko mi sie takie wozki podobaja, bo do tej pory myslalam ze jestem odosobniona:laugh2: . Ja jestem w tej lepszej sytuacji ze nie mieszkam juz w polsce i nie musze sie obawiac zasp snieznych:-) :-) , takze chyba sie gleboko zastanowie nad tym woziem jak juz zafasolkuje:-D .
Pozdrawiam i dziekuje.
jakbyscie sie jeszcze czegos dowiedzialy to z checia poczytam:happy:
 
Renata79- zawsze do dyspozycji... szczegolnie jesli chodzi o wozki Inglesiny.... one mi sie bardzo podobaja,chociaz ostatnio duzo interesowalam sie rowniez Emmaljunga .... jedyne co mnie przeraza w nich to cena...
 
mnie wczoraj nawiedzil teściu z papryczkami - mniam:) no i powiedziałam mu o driverze 4xl, jednak nie mailam sumienia go tak naciagac i mowie że się z nim zlożymy, ale nie powiedzial ani tak ani nie- poczekajmy aż sie dzidzia urodzi, więc może się uda :tak:
 
A my jutro lub pojutrze jedziemy zobaczyć sprowadzony specjalnie Edge Duo Combi firmy Emmaljunga. Ciekawe co z tego wyniknie... :-)

Wyglądać ma to tak:
Edge2007_12720.jpg
 
Dziewczynki a mnie nadal podoba sie wozek z SAWEXU Magical 4 z tym, ze widzialam go tylko w necie, moze ktoras z was widziala go na zywo w sklepie badz u znajomych, jezeli tak to prosze powiedzcie co o nim sadzicie. U nas w sklepie go nie ma bylam we Wrocławiu w hurtowni i tam tez takich nie maja, mozna go jedynie zamowic ale nie chcialabym kupowac kota w worku :-(
 
Efilo twoj wozecze tez bardzo mi sie podoba tylko ze jest trzy razy drozszy od wozka z sawexu, ale ....... nie powiem, nie powiem warto
 
Pycia
drogi jak cholera. Wart swojej ceny zwłaszcza jak się planuje więcej dzieci. My nie planujemy ale... stać nas w sumie. Może uda nam się kupić używany... Kto wie?
Pewnie nie :-D
 
reklama
A my jutro lub pojutrze jedziemy zobaczyć sprowadzony specjalnie Edge Duo Combi firmy Emmaljunga. Ciekawe co z tego wyniknie... :-)
Efilo ja dostałam wózek Emmaljunga tylko że model Classic duo Combi, bardzo mi się podoba, jest naprawdę mocny i solidnie wykonany i myślę że będę z niego zadowolona. Tylko że kolor jest nie zaciekawy bo szary, ale co tam i tak się cieszę:-D . Ceny tych wózków sa naprawdę niezłe, ale i ich jakość również. Jeżeli będziesz miała możliwość kupic używany to nie wahaj się bo myśle że naprawdę warto:tak: .
 
Do góry