reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

efilo fajny wozio ciekawe jak bedzie na zywo i w praktyce:-) , mam nadzieje ze sie spisze. Takie wozki sa najfajniejsze:tak: typowe glebokie dla maluszkow:-) , jak go juz obejrzysz a moze i kupisz to podziel sie wrazeniami
 
reklama
Kotek
masz classica na podwoziu classic czy sport? (masz przekładaną rączkę?)

Renata to że się spisze w to nie wątpię. :-D Nie ma złych opinii o tym wózku a ludzie sprzedają go najwcześniej po 2,5 roku - to świadczy samo za siebie.

Nie nastawiam się na używany. Raczej tak jak z fotelikiem - na zasadzie trafiło się ślepej kurze ziarno. Jak nie to kupię nowy. Będę zapewne zadowolona w każdym wypadku - chyba że oględziny nie wypadną pomyślnie. Mam jednak nadzieję że wypadną.
 
Kotek
nie zgodziłabym się z tym że jest fajniejsza bo obie są równie fajne. Są po prostu różne i mają różne bajery. Jeśli masz classic to masz np. regulowaną amortyzację.

Co by dziewczynki wiedziały o czym my tu bredzimy Wózek Emmaljunga Classic Classic wygląda tak:

m_11703.jpg
 
efilo- ten wozek jest super..... ja go znam niestety tylko z opisow na forach i znalazlam tylko jedna zla opinie na jego temat,ale wypowiadal sie facet,ktory nie bardzo wiedzial o czym mowil.... wszystkie inne opinie byly bardzo pozytywne rowniez na website'ach niemieckich... szkoda tylko,ze on jest tak drogi,ale z tego co czytalam wystarcza nawet dla czworki dzieci... jest tak solidnie zrobiony... no i mnie sie tez lepiej podoba Classic, szczegolnie ten co wstawilas zdjecie albo granatowy... jak bedziesz go ogladac na zywo to napisz troche o nim prosze... rowniez Elzbietka ze styczniowek ma Emmaljunge Smarta...
 
Dzięki Efilo ja nie pomyślałam o tym żeby go wkleić. Oczywiście do wózka mam te wszystkie dodatki czyli wkład spacerowy, ochraniacz przeciwdeszczowy, siodełko dla drugiego dziecka i ocieplacz z wielbłądziej wełny do spacerówki.
 
Acha Efilo pół nocy mi sie dziś sniło że gadałyśmy tak sobie tutaj na forum ale nie na temat dzieci, wózków itp. tylko na temat granatowych makówek :eek: . Kolejny mój dziwaczny sen;-) .
 
Hihi
Kotek... Nie wiem czy jestem wystarczająco kompetentna w tej sprawie ale zawsze mogę się zadowolić rolą słuchacza :-D

Ewo - ja wybieram sporta, bo wolę przekładaną rączkę :tak:
 
Ja dzisiaj ogladałam u jednej laski wózek stokke -fajny choc inny ,ona go sprowadziła ale i tak b.bardzo drogi ponad 2tys. a u nas w sklepie 3.5tys.-:szok:
 
reklama
Do góry