reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózio dla kruszynki:)

reklama
Dorotko ,jaki kolorek Quinny buzz,ja tez juz jestem zdecydowana ,tylko nie wiem czy z tej najnowszej kolekcji ,bo materiał taki jakis nie spierealny
 
Gosia,z nowej kolekcji gondola jak gondola,ale spacerówka jakas dziwna piankowa jest i obawiam sie ze to jak sie ubrudzi to potem problem moze byc z dopraniem
narazie w tym sklepie w ktorym rezerwowalam sa dwa kolory,niebieski i ten wagatail cos takiego,taki z rozowymi wykonczeniami,i zarezerwowalam wlasnie ten,co prawda nim podjedziemy z pieniazkami pojedziemy jeszcze do jednego sklepu bo tam byl w czerwonym kolorze,wiesz juz sama nie wiem do konca na który sie zdecydowac,ten z rozowym nieglupi,tylko moj malz dziwnie jak narazie sie na niego zapatruje,napisze jutro co i jak:tak::tak:
 
Dorotko mi sie podoba tez ten kolorek co tobie i red flame reflektion,fajowo wyglada wieczorkiem, i materiał lepszy w utrzymaniu
 
Dziewczynki

Co się dzieje z tymi wózkami!! Moje koleżanki też mają problemy 'kolejkowe'. Czyżby nastał wyż demograficzny? To by oznaczało że wózki to dopiero początek. Większe problemy będą z przedszkolem i szkołą :-)

Dobrze że jednak kupiłam ten wózeczek wcześniej bo się przynajmniej nie stresuję. Na mój też niestety trzeba czekać minimum miesiąc w tej chwili. A wcześniej był od ręki :baffled:

(Za to stresuję się brakiem materacyka. Gdzie to moje dziecko będzie spać?)
 
efilo tutaj jak sie chce jakies 'lepsze' przedszkole dla dziecka (tzn ma lepsza opinie wsrod rodzicow) to trza rezerwowac miejsce jak sie tylko dziecko urodzi - moja znajoma dzwonila o rejestracje jak maly mial 3 miesiace i jest na liscie oczekujacych w razie jak ktos zrezygnuje!!!!!!!). to samo ze szkolami prywatnymi echhhh. my jeszcze Cyrylki nie zapisalismy do przedszkola bo w sumie mi to obojetne jaki maja program! aha bo tu jest inaczej - przedszkole przyjmuje dzieci tylko np 2 razy w tygodniu po 2 godziny (na caly dzien - 9h - dzieci zostawia sie w innych placowkach i to juz u nich nie jest przedszkole hmmm) tak wiec mysle ze jesli Ciri bedzie chodzic 2-3 razy w tygodniu na 2 godz to az tak nie wplynie na jej zycie bo jednak wiekszosc rzeczy w domu sie nauczy. inni rodzice tez twierdza ze nie chca zeby bylo przedszkole razem ze zlobkiem (choc sa osobno w pokojach) bo cos tam..... takie wymyslanie jak dla mnie!!!

efilo a jaki chcesz materacyk? w POlsce masz wybor lepszy a ja tu mam tylko piankowe lub ze sprzezynami buuuu
 
Asylan
najchętniej porządny kokosowy. Niestety nie ma ich nigdzie. Są tylko takie cienkie albo z pianką w środku. Miałam pecha bo w jednej z hurtowni facet mnie uświadomił jaka jest różnica w poszczególnych materacykach z kokosu. Problem w tym że sam nie dysponował tym dobrej jakości :-(

Jak nie będę miała wyjścia to kupię Grykusia. To materac kokos-pianka-gryka. W miarę twardy. Nie wiem tylko po co ta gryka tak naprawdę. Już pisałam w innym wątku że oprócz popytu wywołanego przez producentów smędzących o enigmatycznych właściwościach gryki i napalających się na nie mamuś (sama się napaliłam żeby nie było) co widać na różnych forach, nie spotkałam się z żadnymi wypowiedziami specjalistów w tym temacie. Jedyne wypowiedzi pediatrów lub ortopedów brzmiały: ma być jak najtwardszy, najlepiej kokosowy.
 
reklama
efilo, to nie ma kokosowych? ja nawet nie szukałam, bo dostałam od znajomej właśnie kokosowy po jej córkach. jest fajnie twardy:tak: ale nie myślałam, że z materacami taki problem:szok:
 
Do góry