reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Za namową koleżanki Joli i po przeczytaniu powyższych postów piszę niniejszym o jaki wózek chodzi. Niestety jest to opisywany właśnie tu przez Was deltim fokus. Powiem szczerze że jak go zobaczyłam to nie mogłam uwierzyć że to ten sam wózek który tak mi się podobał w necie :-( Gdyby nie napis na ramie to w ogóle bym się nie zreflektowała że to fokus.
Pooglądajcie go sobie zanim się na niego napalicie. Może Wam akurat spasuje.
Ja nie jestem miarodajnym źródłem bo cena koło 2 tys za wózek mnie nie przeraża i do takich go porównuje. Może w tej klasie cenowej jest akurat najlepszy, kto wie? Ja nie mam niestety jeszcze takiego rozeznania żeby to stwierdzić.
 
reklama
Byliśmy z M dzisiaj na oglądaniu rzeczy dla dzidzi :-)
Pojechaliśmy oglądać łóżeczka, a ja oczywiście napaliłam się na wózek :-D
x-lander XA, może na pierwszy rzut oka nie robi furrory, ale za to jak się prowadzi. Mimo, że nie jest najlżejszy to super wyważony, więc dużo kg bym mu nie dała. Ma skrętne kółka z możliwością blokady i płynną regulację oparcia (na pasku). Za dwa tygodnie ma wejść nowa kolekcja kolorów. Strasznie jetem ciekawa co to będzie :tak:
I cena chyba też nie zwala z nóg, bo w tej hurtowni w której byliśmy kosztował 850zł + 350zł za gondolę (ja głęboki akurat już mam)

Któraś z was szukała wózka terenowego, to polecam x-lander X1, co prawda mi się lepiej prowadziło XA, ale Pan w hurtowni twierdził, że można nim nawet w górach jeździć :tak:
 
Dzisiaj byłam w smyku na alejach. Zbytniego wyboru wózków tam nie ma ale widziałam kilka deltimów i właśnie x-landera, który mimo iż akurat trójkołówka wywarł na mnie dobre wrażenie. Moją niezbyt pochlebną opinię o fokusie podtrzymuje, za to był voyager. Widziałam akurat spacerówkę. Składa się czadersko. Byłam zaskoczona że to ta sama firma.
Był tam jeszcze jeden z niby skrętnymi kółkami, które wg mnie nic nie dawały. Babka była oburzona, że lepsze takie skrętne niż wcale, ale szczerze mówiąc chyba wcale przynajmniej nie dają złudzeń :-)
 
My równiez wczoraj wybraliśmy się do uroczego wózkolandu, i znaleźlismy wózek Jedo Bartatina , który bardzo przypaddł nam obojgu do gustu. Cena takze jest rozsądna bo około 800PLN. Jeśli któraś z Was wie coś negatywnego o tych wózkach bardzo proszę o komentarz, chętnie poczytam, bo jak wiedomo człowiek nigdy nie dowie się wszystkiego.
W czasie wojaży zwróciłam również uwagę na wózek trzykołowy,(jak wiadomo byłam raczej im przeciwna :p) był to wózek firmy abc-design Rodeo. I wbrew mojemu wczesniejszemu przekonaniu, wcale nie był wywrotny!:tak: Za to był leciutki i składany do minimalnych rozmiarów, bardzo zrwotny- żeby skręcić nie trzeba podnosic przodu, suma sumarum wjazdy pod podjazdy niebyłby aż tak kłopotliwe. Jedyne co mi nie odpowiada to to że nie posiadaja one amortyzacji(nie wiem jak inne firmy). Koła są montowane na sztywno i nie może ten wózek pełnić tej funkcji usypiania, którą tak często widac wszędzie, że za rączkę buja się całym wózkiem i dzidzi a usypia :)
Uhh to wszystko z wyprawy do wózkolandu
 
Sorga - ja tez jestem napalona na jedo bartatine bo uwazam ze ten wozeczek jest naprawde ok, juz bylam nawet zdecydowana, ale chcialabym jeszcze sprobowac jakiegos wozka ze skretna osia - bo to jednak wygoda prowadzenia :-) w sklepie internetowym bobowozki jest jedo za cos ponad 900 zloty ale za to z fotelikiem grillo wiec caly zestaw za wedlug mnie baaardzo przyzwoita cene :-D generalnie wozek na zywo prezentuje sie super :-D
 
jola tu masz ten wózio we wszelkich pozycjach. wejdz w kolekcje i potem zdjęcia:D nie mozna skopiować zdjęć z tej strony niestety. Barszczyk, gdzie jest ta skretna (mam na myśli konstrukcje )oś i w którym modelu?
 
Sorga - jedo nie ma skretnej osi przynajmniej nie te modele ktore by mnie interesowaly, ale skretna os przednia ma np. sawex magical 4x a tylnia mikrus alu cos tam - ale nie widzialam tych wozkow na zywo wiec nie wiem czy sa tak fajowe jak na zdjeciach i opisach w necie. Bardzo podoba mi się tez wozek mikado ox ford ale on tez nie ma skretnej osi. Nie jestem pewna ale chyba jakis model Roana ma tez chyba skretna os albo popostu skretne przednie kola.
 
reklama
Do góry