reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek i łóżeczko

A czy sa tu dziewczyny co odkupywały wozek/fotelik od kogos..taki uzywany i pozniej go uzytkowaly? Zastanawiam sie nad kupnem uzywanego,bo w sumie krotko w takim 3w1 jezdzi sie a to wydatek z rzedu 2tys..
Ja kupiłam spacerówkę. Ma drobne mankamenty ale za tą cenę mogę przymknąć oko. Tylko ona byla od Pani która miała bliźniaki a na co dzień używała innego wózka więc ta nie była zniszczona. Ale normalnie raczej nie kupilabym uzywki,chyba że trafi ci się perelka. Wolałabym tańszy w nowy

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
reklama
Ja kupiłam spacerówkę. Ma drobne mankamenty ale za tą cenę mogę przymknąć oko. Tylko ona byla od Pani która miała bliźniaki a na co dzień używała innego wózka więc ta nie była zniszczona. Ale normalnie raczej nie kupilabym uzywki,chyba że trafi ci się perelka. Wolałabym tańszy w nowy

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
Ja tez wole zainwestować w nowy wozek. Wiem, że będę z niego korzystala przez trzy lata wiec dla mnie się opłaca.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba trochę nie rozumiem. Drogie doświadczone Mamy...
Gondola puki siadać nie zacznie, a potem spacerówka... do jakiego okresu Małe się "wozi"?
 
A jaki to wozek z ktorego skorzystasz az 3lata? Wszyscy pisza ze korzystali pare miesiecy tylko...
Jeszcze nie zdecydowałam się na konkretny wozek. Mam kilka typów. Napewno bedzie to wozek 2w1. Z gondoli będę korzystala około pół roku, zapewne lipiec- sierpień, a później na tym samym stelażu umieszczę spacerowy, który będzie używany na max ile się da. Czyli około 2,5 roku. To caly czas będzie ten sam wozek.[emoji4]wiec nie wiem dlaczego się dziwisz[emoji2] Nie mieszkam w centrum miasta ale podobnie jak Dotkass na wsi. Mam kawałek do sklepu, a poza tym będę codziennie spacerowala. Mam niedaleko las wiec potrzebuje wozka z porządnymi, niezawodnymi kołami. Najlepiej duże, pompowane. Barierka w spacerowce musi byc z ekoskory, bo nie cierpię brudnych, poplamionych rączkami barierek, a maluch myśle, że od czasu do czasu będzie chciał wziąć cos na ząb podczas jazdy w swoim czterokolowcu[emoji4] musi mieć cztery koła, bo jakoś do trzech nie mogę się przemoc. Płynne i łatwe położęzenie oparcia w spacerowce gdyby zasnął pod zaś spaceru. Obszerna budka i materiał w miarę solidny z możliwością ściągania do prania. Ot takie wytyczne mojego wozka. Jak masz jakis na oku, który wiesz, że spełnia te kryteria to podaj nazwę to zerknelam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba trochę nie rozumiem. Drogie doświadczone Mamy...
Gondola puki siadać nie zacznie, a potem spacerówka... do jakiego okresu Małe się "wozi"?
W gondoli to myśle, że do pół roku. Chyba, że gondola będzie mała, a dzieciątko będzie rosło jak na drożdżach.[emoji48] Później spacerowka. A do kiedy w spacerowce to zależy od mamy i dziecka. Mój starszy syn to woziłby tyłek jakby tylko mogl do kiedy by tylko mu się tam mieścił... ale obciach. Za to ten młodszy wychodził z wózka jak miał dwa lata. Katorga byla dla niego jazda jego czterokolowcem. [emoji5] a dla mnie katorgą jak chciałam się szyboko i sprawnie dostać np. do sklepu gdzie mam 15-20 minut drogi moim szybkim krokiem i zaliczając jednocześnie spacer, a on chciał iść obok wozka. Nie na każdym odcinku drogi mamy chodnik i uwazam, ze w moim przypadku bezpieczniejszy i wygodniejszy jest wozek.Ja wozilam dzieci mniej więcej do 3 lat, bo tak było mi wygodniej. Nasze spacery były dlugo dystansowe, że tak to nazwę. [emoji16] kazdy dostosowuje ten pojazd do miejsca w, ktorym mieszka, swoich potrzeb i stylu życia. Moje wymaga wozka właśnie na 3 lata.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To teraz pytanie z serii łóżeczka. Nastawiona byłam na klasyczne, drewniane. Lecz Mąż mi proponuje turystyczne z racji tego, że jeżdżąc do mojej rodziny jeździmy z nocowaniem. Jakie są wasze opinie?
 
To teraz pytanie z serii łóżeczka. Nastawiona byłam na klasyczne, drewniane. Lecz Mąż mi proponuje turystyczne z racji tego, że jeżdżąc do mojej rodziny jeździmy z nocowaniem. Jakie są wasze opinie?
Dla naszej Zosi planuję w sypialni standardowe drewniane a na dole w salonie będzie dodatkowe turystyczne.
 
To teraz pytanie z serii łóżeczka. Nastawiona byłam na klasyczne, drewniane. Lecz Mąż mi proponuje turystyczne z racji tego, że jeżdżąc do mojej rodziny jeździmy z nocowaniem. Jakie są wasze opinie?
Tylko pamiętaj jak chcesz kiedyś karuzele do łożeczka to większość nie będzie pasować. Przez to my mamy zwykle drewniane. A materac też musisz dokupić bo te w zestawie są do niczego. Ja wolę dla takiego malucha krzaczek który rozkłada się do spania w takie łóżeczko/kolyske. Np kinderkraft felio albo z Tiny love

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
reklama
Ja miałam turystyczne i idealnie sie sprawdziło. Synek spał u nas w sypialni i jak mial kilka miesiecy, drzemki akurat w lato głównie na spacerach, to rozkladalismy je juz tylko na noc i bylo wiecej miejsca w dzień. Później jak zawedrowal do siostry do pokoju, tez tylko na noc rozkładalismy. Materac rzeczywiscie lepiej dokupic, a karuzele jakos mąż przywiesił[emoji28]
Teraz skuszę sie chyba na kolyskę na te pierwsze miesiące, kiedy dziecko jest malutkie i dużo śpi, potem turystyczne

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry