reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
Gratulacje udanych wizyt!

Yggam oby ladnie ci sie cukier uregulowal, może uda się samą dietą skorygować. No i szybkiego powrotu do domu życzę!
 
Gratuluję udanych wizyt!

Ja miałam długa i chuda i jakoś tak wypelzla bez problemu :-D samo wyjście to luzik skurcze to był problem ale nie krzyczalam po prostu się zrobiłam zielona z bólu i K musiał mi tlen trzymać ;-) a drań przysypial ciągle :-D

Emilchen gratuluję chłopca :-)

Perełka ale fota :-D :-D

Goferek gratuluję laski ;-)

Yggam w.miarę przyjemnego pobytu w szpitalu :-)


Jak ja do 18.08 wytrzymam to nie wiem :p.mogłabym juz czuć ruchu to bym spokojniejsza była
 
Dziekuje kobietki. Cieszę sie, że mój siurak został entuzjastycznie przyjety na forum.
My skrycie też marzylismy o dziewczynce, ale wiadomo, ze wpływu nie mielismy na to zadnego. Zreszta po tylu latach nie bede marudzić, biorę, co jest i kochać bedę :D W domu juz dzieci przetrawiły i szukaja plusów posiadania młodszego brata.

Doggi u mnie mozesz wpisać syn 20.01.2015 Aleksander (mam nadzieje, że nic sie nie zmieni)
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie.
Jestem już po obchodzie i na pewno nie wyjde przed weekendem.
Przy dobrych wiatrach w poniedziałek.
 
reklama
Do góry