reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
Yggam oby jak najszybciej sprawdzili co chcą sprawdzić i do domku.

Goferek gratuluję wizyty. Powiem Ci że mój mąż przy pierwszym dziecku marzył o chłopcu. Też się zdziwił, że dziewczyna. A przy drugim stwierdził, że mu obojętnie. Córcia tak zawojowała serducho Tatusia.
 
Gratuluję dobrych wieści :)
Zazdroszczę bardzo że już znacie płeć dziecka. Ja czekam jak na szpilkach, jak dziecko nie będzie chciało się pokazać tego 11 sierpnia to.chyba prywatnie pójdę ;)
Co do płci to mi się marzy dziewczynka, chociaż i chłopak kolejny nie będzie zły :)
Mój m za pierwszym razem marzył o dziewczynce właśnie i mu się spełniło, zresztą do tej pory mu wchodzi na głowę. Za to Tymek to moje oczko w głowie :) synuś mamusi w.stu procentach :) ale tak daje nam w kość ze jednak dziewczynka kolejna lepsza :p
Co do stosunków z.rodzicami to mój ojciec nie ma z nami żadnego kontaktu w.sensie psychicznym nie fizycznym... Okropne to ale ja go nie lubię,.facet jest mi w zasadzie obojętny.
Z mamą się kłócę non stop ale mówimy sobie wszystko, takie dziwne relacje mamy, wiecznie drzemy koty,.charaktery zupełnie różne a uzależnione jesteśmy od siebie


Yggam to powodzenia oby cie szybko puścili!!
 
gosha ja czesto sie z mama sprzeczam ale wiemy obie ze zadna nie chce zle. i jakos sie ddogadujemy. z tata stosunki mam rozne. raz lepiej raz gorzej, duzo zalezy tez od jego 'humoru'. generalnie malomowny jest i ciezko z nim na jakikolwiek temat pogadac ;p a co do dzidzi ja chodze prywatnie tez mam wizyte 11 sierpnia a nie jest powiedziane ze bobas pokaze co ma ;p
 
Nie wiem jak długo tu będę. Myślę że do piątku na pewno albo raczej do poniedziałku. Dzisiaj miałam już konsultacje z edukatorem zdrowia na temat diety cukrzycowej. I dostałam glukometr. Ogólnie mam jeść mało a często i cały czas się kontrolować.
 
reklama
Emilchen, perelka, gratuluje synkow:)

Goferek , a Wam coreczki:)

Yggam, niech Cie tam szybko sprawdza, napeawia I wypuazcza :)
 
Do góry