reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

:-)
Doggi a co tam, wpisz, najwyżej się zmieni potem, gdyby Dominik okazał się dziewczynką albo odwidzi nam się imię;-)
Lekarka trochę przegięła moim zdaniem, że tak nas nastraszyła, ale ona taka jest, muszę jej wybaczyć :-p

goferek gratuluję córeczki :tak: mój mąż myślałam, że będzie pękał z dumy że syn, a on radość umiarkowana, czyli naprawdę jest mu obojętna płeć, chociaż kilka lat temu, jak zaczynaliśmy się starać, chciał bardziej chłopca. Teraz tylko wszyscy drżą o to, czy zdrowe i oby donosić :tak: ale dziewczynkę też bym chciała potem hehe

yggam powodzenia w szpialu, krótkiego pobytu i szybkiego powrotu
 
reklama
Yggam w którym szpitalu jesteś, oby szybko zleciało i zastosowali dobre leczonko i hop siup do domku &&&&&

Dziewczyny no ja też bym chciała teraz dziewczyne do pary !! Wtedy starszy brat by osiedla pilnował :p :-D:-D chyba zmolestuje mojego doktorka o usg teraz na wizycie za 2 tyg :-D

Co do płci a owulacji to teorie są takie, że przed owulką dziewczynka (bo plemniory wolniejsze, ale dłużej żyją) a w samą owulkę chłopaki (bo plemniki szybsze, ale mało żywotne)
 
gosha, wiesz, że chyba mam z mamą podobnie, jak Ty :-D Kłócimy się, spieramy, wkurza mnie potwornie, niektóre jej poglądy to masakra, a niby taka wykształcona, ale jednak życia sobie bez niej nie wyobrażam :-D I ona beze mnie, jak się na studiach z mężem wyprowadziliśmy na miesiąc do wspólnego mieszkania (po miesiącu nas wyrzucili jednak :cool:) to bity miesiąc się mama do mnie nie odzywała, foch jak stąd tam, że tak mi w domu źle, że uciekam :-D Tatę nasyłała, żeby dzwonił i pytał co tam :-D A jak wróciłam do domu, to jakby nigdy nic wszystko OK :-D



Mój tata to taki szorstki typ, jak byliśmy dziećmi, to pamiętam, że za nami szalał, później wyjechał do Niemiec na 10 lat, więc w domu bywał sporadycznie i bardzo się stosunki rozluźniły, natomiast odkąd jest Młoda, to normalnie na jej widok topi się jak masełko :-D
Uwielbiam to, jak Tośka wpada i go tuli, a on z wielkiego niedźwiedzia staje się pluszowym misiem :-D
Normalnie jakby mógł, to by jej gwiazdkę z nieba dał :-D Tak, jak mój dziadzio :-D
 
Żelka na Jaczewskiego leze.
W sumie to nic mi nie powiedzieli.
Ale rozumiem że każde odstępstwo od normy poziomu cukru na plus jest traktowane jako cukrzyca.
 
Agulqa_b a da się inaczej zajść w ciążę niż nie z owulacji ;) :p

Megami jak to co popłacze się ze szczęścia :)


goferek o tak dla odmiany co by za dużo chłopaków nie było ;) nogi gratuluję wizyty, z łożyskach dacie rade :)


Yggam powodzenia!
 
Hehe, jemu to w sumie bez różnicy :-D Ciekawe co to będzie za 10 lat, dojrzewanie i te sprawy :-D:-D

Gratki udanych wizyt! Goferek, na pewno będzie ok, trochę więcej poodpoczywasz :tak:
Yggam oby pobyt w szpitalu był krótki i skuteczny! Czyli póki co będziesz tylko na diecie? To dobrze ;-)
 
doggi chodzi o to co dziewczyny pisaly. jak jest stosunek przed owulka to niby dzewczynka bo plemniki bardziej wytrwale i dotrwaja do owulacji i wtedy jest zaplodnienie a jak w sama owulke to czesto chlopak bo szybkie i od razu dzialaja. nic innego nie mialam na mysli ...
 
yggam, kciuki!

gratulacje dla kolejnych szczęśliwych powizytowych! :-)

faktycznie dużo chłopców :). jak byłam w ciąży z młodym to wydawało mi, że dziewczynki w ogóle się nie rodzą, bo wtedy też był jakiś wysyp chłopców :-)

moja wizyta też dopiero 11.08. :-(
 
reklama
Do góry