reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
Nieobecna i Ty przeciwko mnie? hehe... No dobra, przynajmniej ciuchy będę miała... Musze zrobić ten Wasz test z obraczki :))))

a na czym ten test polega ?!? bo ja jestem po usg prenatalnym i nadal nie wiem co ?!?
poki co nadrabiam wszystko co napisalyscie...troszke jeszcze mi zoastalo...


doczytalam i nadal nie kumam ideii HOW...dam sobie luz z tym testem bedzie DZIECKO a reszta jest mileczniem ;-)))

No dokładnie, czasami trochę Wam zazdroszcze tego podniecenia, oczekiwania, wpatrywania się we własne ciało i czekania na znak. Gdyby nie ukryty gdzieś głęboko strach" żeby tylko było dobrze, żeby dotrwać" to w ogóle chyba zapomnialabym o tej ciąży, aż mi wstyd czasami.

ja to dopiero jestem wyrodna matka .... moja 1 ciaza ,wyczekana ale tego WOW nie mam,ze strachu i chyba jeszcze kilka innych czynnikow na to sie naklada ale SZAŁU NIE WIDZE...a myslalam ze w ciazy bede latac 10m nad ziemia...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hexanka mi zle samopoczucie i nerwy tez odbieraja wielkie wow. Mysle ze troche pozniej, na swoim, wsrod kopniakow dzidzi mnie dopadnie. Tzn mam nadzieje
 
reklama
Do góry