reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Dziewczyny, te, które chcą sobie trochę poprzewidywać płeć dziecka to jest jeszcze kalendarz chiński. Chyba nikt tu o nim nie wspominał, możecie spróbować.
 
reklama
ja to dopiero jestem wyrodna matka .... moja 1 ciaza ,wyczekana ale tego WOW nie mam,ze strachu i chyba jeszcze kilka innych czynnikow na to sie naklada ale SZAŁU NIE WIDZE...a myslalam ze w ciazy bede latac 10m nad ziemia...

Ja to nie dość że nie latam to wręcz jestem przerażona i jakoś zaprzyjaźnić z brzuchem się nie mogę może jak poczuje ruchy... mam nadzieje


Gratuluję udanych wizyt i zaciskam kciuki za dzisiejsze :-)
 
Maadlen gratuluję

U mnie horoskop chiński się sprawdził przy córce. Teraz niby syn wychodzi. Z tymi horoskopami to wiadomo jak jest 50:50:-) I pewnie jakbyśmy statystyki robiły to tak by wyszło.
 
reklama
Do góry