reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Ja też dzisiaj kupiłam witaminy :0 I też Prenatal Clasic 90 tabletek ale dałam niecałe 53zł :p Byłam dzisiaj u lekarza ale usg niestety mi nie zrobił ;/ Miałam dzisiaj cytologię i następna wizyta dopiero 14 sierpnia :) Będę musiała przed wizytą jeszcze zrobić morfologię krwi i moczu . Ale z dzidzią wszystko ok :):-)
 
reklama
Unita wiem cos o tym. W maju sie przeprowadzalismy, po tym trafilam do szpitala na 8dni z krwiakiem. Teraz czekamy na bank i kredyt. Jak dostaniemy to remont i przwprowadzka. Niedobrze mi na sama mysl ;-)

Nadziaa ja mam zrobic tylko ogolne badanie moczu. Gin powiedzial ze skoro poprzednia morfologia byla ok to mam nke robic. Morfllogia nie zmienia sie tak czesto a biore witaminy itp a kazde klucie zyl je niszczy. Dopiero jak zleci cos na klocie to zrobie przy okazji na hiv i nie wiem czy coa jeszcze ;-)
 
ja nic prócz kwasu nie biorę i raczej nie zamierzam wszystkie wyniki mam bardzo dobre jem dużo warzyw i owoców więc uważam to za zbędne śmiecenie żołądka ;-)

NULINI - o kurcze ale nie fajny doktor ładnie mówiąc ... :dry: ważne że wszystko ok ale też bym była wkurzona i zaniepokojona czy nie zrobił badania na odwal :sorry2: mi mój powiedział że te prenatalne koło 500zł :szok: ale od razu też powiedział że da mi skierowanie i zrobimy za free ;-)

NADZIA - gratuluje udane wizyty ;-)
 
femme, no właśnie on tylko USG robi na odwal, bo wyniki badań omawia, na fotelu bada dokładnie i delikatnie... W jednej klinice u mnie w mieście krzyknęli 400zł za badania, ale dzwoniłam dalej, bo ja chcę tylko USG, bez reszty badań. No i gin powiedział, że te badania w 20tc są "ważniejsze" i że na te to porozmawiamy o skierowaniu, czyli pewnie w gabinecie też zrobi na odwal się...
 
wiesz jak to jest z lekarzami oni już z automatu nie zobaczył nic niepokojącego to stwierdził że nie ma po co a że ty się martwisz i nosisz dziecko to inna bajka on wykonuje zawód i tyle :dry:
 
A ja wlasnie nie wiem jak u mnie bedzie z tymi badaniami bo moj gin powiedzial ze wszystko on zrobi. Wiec mam nadzieje ze w cenie wizyty. A 3d to mowi ze tylko dla picu jwst wlaczane wiec moze nje zabule za to wiecwj niz normalnie
 
wiesz jak to jest z lekarzami oni już z automatu nie zobaczył nic niepokojącego to stwierdził że nie ma po co a że ty się martwisz i nosisz dziecko to inna bajka on wykonuje zawód i tyle :dry:

Ano dokładnie tak...
A ten mi nawet nie powiedział, czy są narządy wewnętrzne, dzisiaj się biłam z myślami, czy bulić 200zł za prenatalne czy dać 80zł za zwykłe USG, ale jak na zwykłym mam się dowiedzieć tyle samo, co dziś, to wyskrobię tą kasę i chociaż się dowiem, jak żołądek czy nerki :dry:
 
reklama
Ja jak robiłam prenatalne to zapłaciłam 250zł ale brałam z płytą a płyta 50zł i pamiątka na całe życie :)) Lekarz wszystko pokazywał i tłumaczył co i jak :-) Byłam bardzo zadowolona :)

Jutro jadę do tego Wrocławia do tej poradni ale już jestem spokojna bo lekarz też mnie uspokoił że wyniki są dobre i że nie ma co się martwić na zapas :) Miałam zmieniać lekarza bo muszę dojeżdżać bo mieszkam teraz z chłopakiem za Jaworem a do Lubina mam 1h drogi . Ale postanowiłam zostać przy tym , samo to że się do niego przyzwyczaiłam i ja tam jestem zadowolona :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry