reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Nadzia jak lekarz odpowiada to pewnie. Ja moalam super gina w poznaniu ale jak trafilam do szpitala i zadzwonilam do niego to sam powiedzial ze mamsobie na miejscu znalezc bo tyle km nie zadziala na mnie dobrze
 
reklama
Ja już po prenatalnych:)
Przezierność zbadana karku i noska - wsio prawidłowo. Mózg ładnie rozwinięty, obie półkule, kręgosłup piękny, żołądeczek też itp., że już nie pamiętam:p Dzidzia w większości ssała paluszka, dopiero jak zaczęłam śmiać się, bo tak zażarcie go ssała - to się przestraszyła i aż wyprostowała obie rączki - niesamowite jak to wszystko ze sobą połączone i jak dzidzia wszystko czuje;) Cały czes też pokazywała kolanka;)
 
Ja już po prenatalnych:)
Przezierność zbadana karku i noska - wsio prawidłowo. Mózg ładnie rozwinięty, obie półkule, kręgosłup piękny, żołądeczek też itp., że już nie pamiętam:p Dzidzia w większości ssała paluszka, dopiero jak zaczęłam śmiać się, bo tak zażarcie go ssała - to się przestraszyła i aż wyprostowała obie rączki - niesamowite jak to wszystko ze sobą połączone i jak dzidzia wszystko czuje;) Cały czes też pokazywała kolanka;)



To super :) u mnie też było wszystko ok , serduszko ślicznie było , ręce i stopy widoczne , pęcherz moczowy też :) żołądek też :) czaszka też :) tylko kość nosowa nie była do oceny bo maluch się wiercił i dupką się odwracał :p
 
aza mam wydruk. Skaner na górze, nim go uruchomię (podłączony do starego kompa) i obsłużę, a nie wiem czy umiem (bo jeszcze nie byłam w takiej potrzebie) to rok minie:D

I zapomniałam kiedy mam następna wizytę, wiem tylko, że w sierpniu. No walnę! Chyba co miesiąc się chodzi?:D
 
reklama
Do góry