reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Nadzia jak lekarz odpowiada to pewnie. Ja moalam super gina w poznaniu ale jak trafilam do szpitala i zadzwonilam do niego to sam powiedzial ze mamsobie na miejscu znalezc bo tyle km nie zadziala na mnie dobrze
 
reklama
Ja już po prenatalnych:)
Przezierność zbadana karku i noska - wsio prawidłowo. Mózg ładnie rozwinięty, obie półkule, kręgosłup piękny, żołądeczek też itp., że już nie pamiętam:p Dzidzia w większości ssała paluszka, dopiero jak zaczęłam śmiać się, bo tak zażarcie go ssała - to się przestraszyła i aż wyprostowała obie rączki - niesamowite jak to wszystko ze sobą połączone i jak dzidzia wszystko czuje;) Cały czes też pokazywała kolanka;)
 
Ja już po prenatalnych:)
Przezierność zbadana karku i noska - wsio prawidłowo. Mózg ładnie rozwinięty, obie półkule, kręgosłup piękny, żołądeczek też itp., że już nie pamiętam:p Dzidzia w większości ssała paluszka, dopiero jak zaczęłam śmiać się, bo tak zażarcie go ssała - to się przestraszyła i aż wyprostowała obie rączki - niesamowite jak to wszystko ze sobą połączone i jak dzidzia wszystko czuje;) Cały czes też pokazywała kolanka;)



To super :) u mnie też było wszystko ok , serduszko ślicznie było , ręce i stopy widoczne , pęcherz moczowy też :) żołądek też :) czaszka też :) tylko kość nosowa nie była do oceny bo maluch się wiercił i dupką się odwracał :p
 
aza mam wydruk. Skaner na górze, nim go uruchomię (podłączony do starego kompa) i obsłużę, a nie wiem czy umiem (bo jeszcze nie byłam w takiej potrzebie) to rok minie:D

I zapomniałam kiedy mam następna wizytę, wiem tylko, że w sierpniu. No walnę! Chyba co miesiąc się chodzi?:D
 
reklama
Do góry