reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
Nulini super, że dziecko zdrowe. Szkoda, że dr mało wylewny, bo i wątpliwości wtedy się rodzą.
 
Miło się czyta, gdy wszystko jest dobrze, gratulacje dziewczyny :-) Ja na usg prenatalnym byłam w klinice rozrodczości w szpitalu, tam też zrobiono mi testy z krwi. Płacić nie musiałam, bo miałam skierowanie od swojego lekarza. Mój doktorek jest super, za każdym razem robi usg i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Robi wszystko, by nie narażać pacjentek na koszty. Wczoraj odebrałam wyniki z krwi, na moje oko wszytko ok, chociaż napisane w języku angielskim. Wizyta dopiero 28 lipiec, ale pani, która wydawała wyniki powiedziała, że nie ma powodu do niepokoju. Nie mogę się już doczekać kolejnej wizyty, dawno nie widziałam maluszka :tak:
 
Witaj bada m. i pozostałe dziewczyny jeszcze raz :-) Tak, ja na pewno zostaję z Wami, jeśli się zgodzicie oczywiście :tak: Jestem z Wami już dość długo, tylko jakoś tak lepiej mi wychodziło czytanie, niż pisanie... Zazwyczaj, nim przeczytam wszystkie posty, to mi wena twórcza do pisania się ulatnia, ale od forum jestem niemal uzależniona, jakoś tak raźniej mi, wśród Was dziewczyny :-) Chętnie znajdę się na liście wizyt, jak wspomniałam mam dopiero 28 lipca :-)
 
Przebrnęłam i ja przez wszystkie zaległe wizyty :)

Gratuluję ślicznych, zdrowych maluszków. Moja wizytka dopiero 29.07. i nie moge sie doczekać.

Co do witamin to w zeszłym tygodniu była promocja w Aptekach Galen. Za Prenatal Clasic 90 tabletek - 44 zł.
Starczy na 3 miesiace :)
 
reklama
agulqa ja też siedzę na L4 od końca maja, w pracy pękł mi krwiak, trafiłam do szpitala na 5 dni i od tej pory odpoczywam sobie, więc czasu na czytanie Was mam mnóstwo. Dzielę ten czas pomiędzy forum, bo dzidzia jest najważniejsza i pomiędzy przeprowadzkę, która mnie czeka za miesiąc, no i remont, który trwa. (oj... chyba nie w tym temacie co trzeba się rozpisałam :zawstydzona/y:).
 
Do góry