reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Megami gratuluję wizyty :)


nieobecna super wieści!!! Nie mam pojęcia co to znaczy :p


LayDeeK ja juz kiedyś pisałam jak to jest z lekarzami i tym co zalecają ;) oni maja podpisane umowy z firmami i dostają prezenciki za to (mój gin mi o tym mówił, który jest przeciwny witaminom i uważa że trzeba tylko dobrze jeść)
 
reklama
nieobecna, właśnie kupowałam w promocji w DOZ, zamówiłam rano przez neta, a po południu już odebrałam :-D

Doggi, ja schizolę, bo jadam niezdrowo i jakoś tak spokojniej się czuję ćpiąc witaminy :-p
 
Nieobecna może chodzi o dno macicy, że już 3 cm nad kością łonową (tak sobie strzelam :-D bo często to mierzą)

Witaminek nie łykam, tylko żelazo i chyba zacznę magnez bo mi powieka tyka haha. W ogóle to dr zachwyciła się moją morfologią, normalnie jakbym w ciąży nie była :laugh2:
 
Nulini co innego kg AK dieta nie teges to trzeba się wspomagać, ale np u mnie warzywa i owoce całe dnie w ruchu plus mięcho i nic więcej mi nie trzeba ;) ale witaj ciąży tak mam, straszna chęć na zdrowe i regularne żarcie a z Olą zmuszając się żeby jakąś sałatkę zjeść czy owoce bo miałam chęć tylko na cole i big milk straciatella ;) i to były moje główne posiłki :p
 
Ja łykałam w pierwszej ciąży i teraz Femibion. Płacę 40zł za 30 tabsów na 30 dni;) Żelaza w organizmie mam nadmiar (z krwi wyszło o 30 ponad normę), więc chyba muszę zmniejszyć spożycie brokuł i szpinaku:D

Dziś wizyta u gina o 17.30;) Aaaaaa...
 
Nieobecna nie wiem o co chodzi. Ja tez biore pregna , ale wychodzi w sumie 30zl na miesiac wiec niby tragedii tragedii nie ma, ale nie wiem ile inne kosztuja. Teraz i tak finansowo odsapne bo wizyta raz w miesiacu i tylko witaminy do kupowania, odchodzi nospa i duphaston wiec super :-)

Nulini a te witaminy maja w sobie kwas foliowy? Ja zastanawialam sie by zmienic ale musialabym isc do apteki i szukac czegos co ma bardzo zblizony sklad do pregna

Nulini mam to samo bo chyba zbyt dobrze sie nie odzywiam :p

Kasiekz kciuki za wizyte
 
Po wizycie wszystko OK, wyniki badań absolutnie wszystkie w normie, mocz, morfologia, tylko toksoplazmozy nie przechodziłam, szok :szok: No i przed porodem będę miała ponawiane badanie...

Tylko samym USG jestem mega zawiedziona, nic nie powiedział o tych wszystkich parametrach, sama się musiałam spytać co z przeziernością, etc, to tylko lakonicznie odpowiedział, że na jego oko nie ma powodu do niepokoju.
Nawet o długość musiałam spytać! 6cm...
Powiedział, że jak chcemy, to możemy sobie iść prywatnie na to genetyczne, ale on nie da skierowania, bo nie widzi potrzeby :crazy:

Zdjęcia nie będzie, bo tak niewyraźne, że kompletnie nic nie widać, taki ma zaje*bisty sprzęt
ALdtQ3GtoMGDCK hELgtRQQP2SJKnDjRQ4QU2xhYA0CtY0cIE6yJnADBIzUA1hgUeABS5AIADUQ4mORARAMAC6yRfFCgALUFCW5hGRVDUCAeO8DAuRSDV6sEC6gVAGKtgSdDiBSFaLLJiJE3rqqEmJNKUgNrQIaMcJJnmLa32vT8OdMGrrZkwQiMGCLEAYZTbOAiOFHm1QkEcEVN4eFAiI9GOw7NgpvDBJpQJnLAfbSmBR0f2AhQqaRKsIxBcmQgfisFVgQM2LBNe4FrSxgrNDQpgybmjqUkNH5lIaNAQOxp2YowQxZpBaUvPQDVebZkxZ5PiSQYl52tAwcQGyho46hgo4eNChoobGCFhMv22c5iObJl4QimCnw67bpi4cIHAwqocVwcwCDRCwum HKEBqiQokshM5CwygGvHZeGAgdwUEsXM1hAATF4LMKJNB9k0oEH0xw3QDNFGACJGSRcIIwbG1zAwgc36CBBCynKNkA2EixjgB25FMMICCBE4UcpBmjRxwA9EvBjBkqUcMwYXkRDyw0cQGEMKIRkMwAB2DAAgwDZZKCABB2UcAAOOuBwgCxMPJFBNgLAwMA2RNTwgDUBBOpCAgAUmoALgVrzQA1EMKTCD0FUI mklEoaxA8qCBQQADs=

Ale dzidziol fikał i machał, aż się śmiać zaczęłam
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7

Za tydzień idę prywatnie na USG prenatalne, bo jednak mimo wszystko wolałabym znać te wszystkie szczegóły, pytanie skąd strzepać 200zł
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=


Więc USG genetyczne w przyszłym tygodniu (środa albo czwartek, zgubiłam kartkę z zapisem :wściekła/y:) a wizyta u gina 7.08 :tak:
 
reklama
Nulini ja wlasnie tez dlatego bylam prywatnie na tym usg bo u mojego gina nie ma takiego dobrego sprzetu. Zreszta on jest taki wylewny jak twoj, o wszystko sie pytac trzeba ale za to jest bardzo dobrym lekarzem. Juz dawno sie o tym przekonalam. W kazdym razie super ze z maluszkiem wporzadku! :)

Megami, nieobecna rowniez gratuluje udanych wizyt!
 
Do góry