reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Klamka zapadła, zmieniam lekarza. w przyszłym tygodniu mam umówione USG i pierwsza nową wizyte. Piernicze cały ten system , ciąża to nie choroba a ja od wczorajszej wizyty chodze ze stresowana i w jakimś takim poczuciu że cokolwiek zrobię będzie źle , zupełnie jakbym była przewlekle chora . Oby tylko nowy nie był gorszy...
 
reklama
Groszq nie dziwię Ci się też bym zmieniła lekarza, ja czekam do wtorku na kolejną wizytę i dopiero się okaże czy pozamaciczna czy prawidłowa, odebrałam dzisiaj wyniki, podłamałam się, nie mogłam się dodzwonić do mojego lekarza bo jest na urlopie, kazał wysłać sms jakbym nie mogła się dodzwonić. Oddzwonił przed chwilą z trasy, nie patrząc, ze ma urlop, dał nadzieję. Uważam że tak powinno być, każda kobieta zwłaszcza w ciąży powinna czuć, że jest ktoś, kto w każdej chwili jest dla niej dostępny, to bezcenne!! Trzymam kciuki za Twoją kolejną wizytę:)
 
groszq, moim zdaniem słuszna decyzja, jakbyś 9 miesięcy miała słuchać, że nic Ci nie wolno i wszystko jest złe, to byś zwariowała do reszty :-D
 
demollka2 super doktorek!! A z fasolinką będzie dobrze trzymamy kciuki &&&&

groszq faktycznie, też bym chyba zwiewała od takiego gina. Z resztą w sumie zwiałam - poszłam w lutym przed ciążowo do takiego super specjalisty, a on że bez pomocy wcale nie zajde w ciąże bo to nie tak łatwo ... no moge próbować, ale on by leczył ... bo w moim wieku !!! (30lat to juz nie tak prosto) grzecznie potakiwałam, wyszłam i więcej nie wróce :tak:
 
Dziewczyny ja wlasnie po wizycie u nowego gina i wyszlan uskrzydlona :-)
Groszq dobra decyzja o zmianie :-)
TA Pani Doktor od razu powiedziala,ze zrobimy usg,zeby zobaczyc,jak urosl Kropek :-) wszystko dokladnie mi wytlumaczyla,zalozyla karte ciazy :-) pokazala gdzie jest "spizarnia" w pecherzyku,a gdzie widzi ze bedzie zarodek :-) zaprosila za 2 tygodnie :-) normalnie az nie wierze ze takie gin jak w poniedzialek przyjmuja kogokolwiek,powinny miec zabronione (!!!)
Ha! I podobno nie ja jedna wyszlam od tamtej zdolowana,nie omieszkalam powiedziec tej co o tamtej mysle :-)
Wszystkie badania mam ok,poza wit.D ktorej mam niedobor,ale biore witaminy,wiec powinno byc ok :-)
 
Dziekuje Doggi :-)
Zdjecie mam,ale z telefonu nie wiem jak zamiescic,wrzuce potem,jak zasiade do kompa :-)
 
Gabi, dajesz mi nadzieję, że i ja na wizycie w 5 tygodniu coś zobaczę :-D:-D:-D Ciekawe tylko jaka okaże się moja gin, doświadczenie z nią mam tylko z przepisywania recept na anty... Gratuluję decyzji o zmianie! :-D
 
reklama
Gabi obok tego pola gdzue wpisujesz jest plus w kółku i to jest zaawansowane komentowanie i jak wvto wejdziesz to na gorze po prawej są trzy pionowe kropki i tam jak wejdziesz rozwinie się menu i tam będzie zalacz obraz :D
A przynajmniej u mnie tak jest :)
 
Do góry