reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Nulini mysle ze zobaczysz :-) ja widzialam juz w poniedzialek,a dzisiaj znacznie lepiej :-)
Martwi mnie tylko ta torbiel,ma srednice 4cm,wiec jest wieksza niz cala macica :-( ale Dr powiedziala ze do 16-tego tyg powinna sie wchlonac :-)
 
reklama
Muszę się pochwalić :)) byłam dziś u lekarza, wszystko dobrze... serduszko bije, maluch jest daleko od blizny po cięciu, także wskazań do leżenia nie ma. Widziałam serduszko ! :D jutro wrzucę zdjęcie z usg :)))
 
Gabi, Ewusia ciesze sie że wszystko dobrze :)


Pokaże Wam mojego kropka. Mam nadzieję, że w czerwcu nie będzie to tylko czarna plamka

uploadfromtaptalk1400783503541.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1400783503541.jpg
    uploadfromtaptalk1400783503541.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 77
Ja tez juz po wizycie. Karte ciazy mam, ale usg nie bylo przez moja nadgorliwosc (wczoraj zrobilam bete) wiec doktor poqiedzial ze beta piekna, macica dokladnie taka jak powinna byc i mic wiecej na usg nie zobaczymy. Nastepna wizyta 12.06 juz x usg i serduszkiem i zgjatkami

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Alecta, Ewusia, Zelka, super że i u Was wszystko dobrze :)
ja bym bez usg nie wytrzymała, zbyt niecierpliwa jestem :p

a to nasz Kropek :)
20140522_175511.jpg
 

Załączniki

  • 20140522_175511.jpg
    20140522_175511.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 81
Dziewczyny piękne są te Wasze kropki :) :)
Super, że wizyty się udały i gratuluję zmiany decyzji doktora :)
demolka- będzie dobrze, trzymam kciuki :-)
 
Gabi83 zmiana lekarza to dobry pomysł, i chyba lepiej zrobic to od razu .

Piękne te wasze kropki :) Ja tez takie chce :angry: bo na razie jakoś nie czuje tego bluesa ;-) widzę te liczby na papierku, widzę te dwie kreski ale to takie bezosobowe i odrealnione. Już bym chciała pokazać komuś, pochwalić się , a z papierkiem to tak jakoś smutno, jak księgowa. Zresztą ciągle mam myśl że może nie wszystko tam jest ok. bo tego nikt nie widział. Takie tam przemyślenia , chyba pora spać :tak:
 
Ok jestem, jak pisałam na vgpownym przyjął mnie 2h wcześniej tesciowa dzwoni do mnie o 10.30 i mówi "Dagmara dasz rade się przygotować i dotrzeć na wizytę za pół godziny?" no i co JA NIE DAM RADY?! Byłam 5min przed czasem ;)

Lekarz super, i pielegniarka tez. Pierwsze pytanie termin ostatniej miesiączki no i Vista popisał i kazał się przygotować i wejść na podium i położyć się na tronie. Od razu wziął usg "dowcipne" i zaczynamy pęcherzyk jest w środku zarodek pan D dojrzał gdzieś nawet serduszko ale powiedział ze nie usłyszymy jeszcze bo ma za mało czuły
Ale ciąża jest, wewnątrz maciczna, żadnych torbieli nigdzie młodsza trochę niż ja Wyliczylam
Jemu termin wg OM wyszedł na 20 stycznia i zevteraz mam 6 tyg równo bo licząc na usg to z każdej perspektywy obliczeń wychodził inny termin ;) mam też zdjęcie ale mało wyraźne i z odbita lampą błysk ;)
 

Załączniki

  • 1400841996486.jpg
    1400841996486.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry