reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Dzięki dziewczyny

AZA777 tez znosił jajo a już w ogóle jak mi przenieśli na dziś wizytę, myślałam że wykituje, trzymam kciuki za spokojne dotrwanie do pon ;)
 
reklama
I ja już po. Nie mam zdjęcia, ale widziałam dzidzie i bijace serduszko. Wg usg 7t3d, ale mamy sprawdzić dokładniej w 13tc :)
 
Witam dziewczyny!:)
Nazywam sie Zosia i jestem w 4 tygodniu.Termin wypada mi na 1 lutego ale chyba mnie przyjmiecie do swojej styczniowej grupy co?:)
P.S Gratuluję wszystkim mamusiom i życzę zdrowej i spokojnej ciąży :)
 
Megami wow to ty juz w prawie zaawansowanej ciąży ;) to już 8 tydz, a wg OM? Zobaczyć dzidzie i bijące serduszko, balsam dla duszy matki :)

Zoey witaj rozgość się :)
 
reklama
Z om wg gin ciąża starsza o 2 dni niż z usg. Dziwi mnie to bo nawet jak owulka była wcześniej to fizycznie to nie możliwe, chyba ze męża plemniczki mega żywotne :D zobaczymy na kolejnym usg. Z om wg gin termin na 4.01, z tego usg 6.01
 
Do góry