reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Hejka :)

My dziś o 17:30 mamy USG.
Sama już nie wiem czy chcę żeby Hania się odwróciła... Może to przez te upały! Nie wyobrażam sobie porodu w takiej temperaturze :( Mam nadzieję, że wrzesień będzie już chłodny!
 
reklama
Annie - z drugiej strony po sn szybko wyjdziesz ze szpitala, a po cc będziesz dłużej leżec w nieklimatyzowanym pomieszczeniu.

Nadia - dobrze że same pozytywne wiadomosci ;-)
 
nadiaa

Super, że wszystko w porządku:-)

guzieczek

Ja z miesiączkami miałam podobnie jak się zaczynało od razu łykałam tabletki bo potem zanim zaczynały działać to ja już na czworakach z bólu chodziłam....:dry:

annaoj

Ty też już wkroczyłaś w bezpieczny termin, więc teraz już bez stresu możesz rodzić :-)

annie

Ja ostatnio też tak rozmawiałam z sąsiadką i stwierdziłam, że przechlapane mają te kobiety co w te upały musiały rodzić :eek:
 
Dziewczyny mam pytanie. Jakiej długości macie szyjki? Ja całą ciążę miałam 3,5-3cm. Teraz w 38tc mam 2,5 cm i twarda. Czy to nie za długa jak na końcówkę? Nie powinna się szybciej skracac? Nie chcę przenosić dlatego denerwuję się tą szyjką
 
galaxia myślę, że nie masz się czym przejmować. szyjki idą swoją indywidualną drogą ;-) wcale nie ejst powiedziane, że Ci się nie skróci z dnia na dzień.
 
Nadiaa- super wieści gratuluje!

Karolina , Guziczek nie chce Was straszyc ale u nas na SR połozna mówiła, że jest zależność między bólami miesiączkowymi a porodem...im ciężej odczuwałaś bole menstruacyjne tym bedziesz bardziej wrazliwa na bole skurcze porodowe...ale nie wiem ile w tym prawdy
 
hehe no mi mama mówiła że poród boli jakby pomnożyć bóle miesiączkowe razy 20 :-) ale tylko dlatego mi to powiedziała bo dupę jej trułam żeby mi powiedziała bez owijania jak to boli
Ale to nieważne, poboli tylko kilka godz a potem sama radość :-)
 
Galaxia moja mama zawsze twierdziła, że to ból, który szybko się zapomina i się z nią zgadzam.
Co do szyjki to naprawdę bardzo indywidualna sprawa, ja bym się nie przejmowała
 
reklama
Do góry