reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
mój? no wiem teraz to wszystko już moze być ale wiesz jak się leży na patologii to wszystko przeraża :-)

Ale najlepsze było jak w nocy dziewczyna podeszła do pielęgniarki i powiedziała że coś lekko boli ją podbrzusze. Wzięli ją na samolocik a tam 8cm:szok: no ale to jej 3 dziecko. Ale normalnie szła, bez bólu itp, poród idealny :-)
 
Trochę opóźniona ale dotarłam tu. A więc jestem mega zadowolona po wczorajszej wizycie. Mała ogólnie jest wstydnisiem i nie chce rozszerzyć nóżek ale był to 3 ginekolog który stwierdził iż "raczej dziewczynka" ;)
Mała waży 2124 g +- 313 g. Gin zapowiedziała że gigant to nie będzie i gdzies w granicy 3000 -3200 g mam się spodziewać. Dodatkowo ułożona podłużnie główkowo czyli idealnie. To co udało nam się podejrzeć to jedno oczko małej , takie malutkie słodziutki i oczywiście tak jak całe dnie kopie mnie pod żebrami tak u Pani doktor cichutko leżała i ani drgnij ;)
Łożysko mam 2 stopnia ale to ponoć dobrze jak na 34 tydzien. Poza tym wszystko ok. ;)

Jestem mega zadowolona :p
 
nadia to gratuluje małej księżniczki;) U mnie w trakcie usg jedyną bardzo dobrze widoczną częścią ciała był... siusiak:-D i mamy zdjęcie prezentujące przyrodzenie naszego syna;) Mi też lekarz powiedział, że kolosa nie będzie i kazał mi jeść (trochę mnie to zaniepokoiło, mimo, że wszystko było ok, czy czasem nie jest za mały) ajjj... jak tu nie oszaleć;-)
 
nadia- super wieści :)
guziczek-nie stresuj się, jeśli gin jest spokojny to Ty też poprostu podjadaj więcej i spokoju dużo :*

Kurcze dziewczyny no fajnie tak prawie bez bólu, ale też ogromne znaczenie ma nasz próg odczuwania bólu, ja to jestem mega panikara i nie znoszę jakiegokolwiek bólu :(
 
karolina mój mąż to się śmieje, że ma nadzieje, że będę miała lekki poród co wynagrodzi mi bolesne miesiączki (po prostu zdychałam, wymioty, biegunka itp.) ale ja obiektywnie nie wiem co będzie ale wszystko trzeba przeżyć. Damy radę!
 
guziczek- no i u mnie z miesiączką to samo, ja mam 2 pierwsze dni wycięte z życiorysu. Pierwszy poród miałam ciężki więc oby ciut lżej :) Damy radę :)
 
Nadia cieszę się z dobrych wieści.
Galaxia to moje też będzie trzecie i oby tak właśnie było.
Jakoś bardzo często mam takie bóle podbrzusza, więc chyba pierwszy raz w tej ciąży doświadczam przepowiadających.
 
reklama
Do góry