reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

a moja zawsze mówiła.... jak się np. pytałam "jak wytrzymałaś leczenie kanałowe bez znieczulenia?????" a ona...poród zniosłam, nawet dwa, więc wszystko inne też zniosę. :eek: i też powtarzała, że to ból o którym szybko się zapomina, tak szybko jak zobaczy się dzidziusia.

tyle, że moja mam rodziła po 16godz. oboje nas. mojego brata przenosiła tydzień, a ja dzień po terminie bodajże.
 
reklama
u mojej mamy to mnie i brata urodziłą 2 tyg wczesniej i najpierw jej odeszły wody a skurcze miała wywoływane. Mnie rodziła 21godz, brata 14
 
Hania głową w dół!!!! :) Już nie powinna się odwrócić. Waży 2600 :) Jest zdrowa :)
Buźkę zasłoniła łapkami więc zdjęcia fajnego nie mamy. Stopy też w okolicach głowy trzyma nasza panienka stąd to bombardowanie w lewym dole brzucha - rękami i nogami mamusię trzeba tłuc żeby nie zapomniała o córeczce ;)
Za miesiąc termin porodu...już się nie mogę doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 
Annie

No to super, że wszystko w porządku :-) Miesiąc szybko przeleci :tak:

Bardzo dużo kobiet twierdzi, że ból związany z porodem szybko się zapomina, chociaż ja znam jedną dziewczynę, która urodziła córeczkę i powiedziała, że nigdy w życiu już się na to nie zgodzi żeby rodzić po raz kolejny właśnie przez ból jaki wtedy przeżyła. Na razie słowa dotrzymała mówiła to z 7 lat temu 8?? Jakoś tak nie pamiętam ile jej córeczka ma dokładnie lat :-p w każdym bądź razie więcej dzieci nie mają
 
Dziewczyny mam pytanie. Jakiej długości macie szyjki? Ja całą ciążę miałam 3,5-3cm. Teraz w 38tc mam 2,5 cm i twarda. Czy to nie za długa jak na końcówkę? Nie powinna się szybciej skracac? Nie chcę przenosić dlatego denerwuję się tą szyjką

szyjką się nie przejmuj, ja z Mateuszem jak miałam usg to szyjka długa, pozamykana na trzy spusty, a urodziłam 3 dni później :-p

monia - ja tez robiłam kanałówkę bez znieczulenia i dentystce powiedziałam to samo. Urodziłam bez znieczulenia to zęba też zrobie :-p

annie - super że dobre wiadomości i że Hania się odwróciła w samą porę :tak::-)
 
Same pozytywne wieści mumuski, bardzo mnie to cieszy :-D
Gratulacje :)

Za miesiąc o tej porze już czesc będzie w domkach :-Dze swoimi skarbami w pokoikach pachnących niemowlaczkiem ,mleczkiem i świeżością proszku do prania:)

Galaxia
u mnie szyjka miała 3,8cm a 2 tyg później 1 cm i 1,5cm rozwarcia ..
Niewiem jak teraz tam wygląda .... ide we wtorek:)
 
reklama
mika - dobrze, że się odezwałaś! Ja bardzo Wam kibicuję i życzę aby się udało! Trzymam kciuki jak mogę najmocniej! Czekam na dobre wiadomości!
 
Do góry