reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Annie super, cieszę się z dobrych wieści.

Mika fajnie, że się odzywasz. Myślę, że wszystkie Ci tu kibicujemy i wierzę, że niedługo będziecie tulić swoje Maleństwo. Odezwij się koniecznie.

Za miesiąc o tej porze już czesc będzie w domkach :-Dze swoimi skarbami w pokoikach pachnących niemowlaczkiem ,mleczkiem i świeżością proszku do prania:)


tak właśnie:-)
 
A ja powiem tak... bolalo?? no bolalo mimo ze powiedzieli mi ze bedzie cc nikomu nie chcialo sie zrobic i tak lezalam az nie przyszla kolejna zmiana od 2 w nocy do 8 rana. Po badaniu stwierdzili ze mam 8cm i wioza mnie na USG jeszcze raz sprawdzic wage malego... no ale ponad 4600 wyszlo i na sn sie nie zgodzili... skurcze bolaly tym bardziej ze polozyli mnie na wprost zegara i tak od skurczu do skurczu....:baffled::baffled: wtey bylam naiwna bo tak sie dalam polozyc samej lezec i czekac drugi raz bym sie na to nie zgodzila... a ze byly swieta to mieli mnie gleboko...:-(
 
annie-no waga ładniutka :) super wieści :)
mika-no My tu wszystkie kibicujemy :*

No ból jest ale przeżywamy to bo wiemy że prowadzi do największego szczęścia, ja po pierwszym porodzie długo się bałam tego bólu i czasem wydaję mi się, że jak nie wiedziałam jak to jest to łatwiej mi było bo teraz stresa przed porodem mam większego.
 
no to moja kochana mamusia zamiast mnie wspierać to mówi że dokładnie pamięta jak to bolało i gada że mam brać znieczulenia wszystkie jakie dają :-D ... a ja zbytnio nie chce :sorry2:

dzisiaj usg, rozwarcie na opuszek, jakiejs szyjki juz nie mam , nie wiem czy ta zew czy wew. Lila ma jakies 3 kg, przygotowana do startu ale jeszcze nie tak bardzo nisko. Sprawdził też szyjke czy przypadkiem nie jest oplątana pępowina w związku z moim niepokojem spowodowanym małą ilością ruchów.

wizyta była rano a w ciągu dnia pojawiły się dziwne brązowe plamienia jak w ostatni dzień @, myslalam ze to po wizycie, ale sie potórzyły w wiekszej ilości i jeszcze ciemniejsze, a na papierze był śluz różowy. Boli mnie cały czas jak na @.
 
reklama
Asta - o nie nie, ja to bym chciała pochodzić w dwupaku chociaż jeszcze 2 tygodnie. Ja na wymaz ide dopiero w poniedziałek a jeszcze na wyniki czekać :blink:
brzuch nadal boli, ide do wanny i spać żeby o tym nie myśleć. Mam nadzieje że po nocy wszystko wóci do normy.
 
Do góry