reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
witajcie. jestesmy po wizycie. Mały ułożony główkowo. Miałam pobierany wymaz z szyjki wyniki w piątek.
Z maluszkiem wszystko w porządku, szyjka długa i zamknięta. Następna wizyta za 4 tygodnie.
Od ostatniej wizyty czyli ponad 4 tygodnie 1,5kg do przodu czyli 11kg na plus.
super!! oby już główkowo został maluch ułożony :tak:

moja wizyta również udana, szyjka trzyma mocno(choć mogłaby powoli puszczać:-D), wymiary maluszka się zrównały, aczkolwiek są do przodu bo główka i brzuszek wskazują na 38 tydzień:szok:
waga ok 2850gr:szok: (Mateusz przy porodzie w 40 tyg ważył 2860gr)
jak dobrze zrozumiałam to za 2 tyg będziemy ustalać termin porodu(czyli CC)...
no i siusiak nadal jest:-)
robaczek w końcu dobre wieści i zadowolenie z wizyty!! aż miło sie czyta

Jestem i ja. Wszystko okey, maly jest w 50 centylu, wazy 2250g i wszystko jest dobrze. Takze idealnie w srodeczku i termin dalej zostaje taki jaki byl czyli polowa kwietnia. Podobny jest do mojej corki chociaz nosek ma inny, no i ma duzo wlosow, hehe. To chyba po moim mezu, on jest takie czupiradlo :-D Wielkie ufff. Dziekuje wszystkim za kciuki, pomogly :-).
to kamień z serca:tak:

Jestem i ja :happy:
Wizyta była króciutka, w sumie polegała głównie na przekazaniu pani doktor informacji co sie ze mna działo jak leżałam w szpitalu w zeszłym tygodniu, co mi badali i różne takie...(trafiłam tam po miałam silne bóle jak menstruacyjne i lekkie krwawienie ale po tygodniu obserwacji mnie puścili). Usg wyjątkowo dzis nie miałam, ale to chyba przez to że mnie w szpitalu wzdłuż i wszerz przebadali... Szyjka lekko skrócona i rozwarcie na 0,5cm ale to juz wiem od tygodnia i mam się tym nie martwić. Następna wizyta za tydzień bo dziś miałam parę badań robionych i ginka chce zobaczyć jak wyjdą i za tydzień będzie też wymaz na paciorkowa. A, i miałam nawet ktg przed wizytą robione ;-) Także ogólnie u mnie OK, a tym że przez miesiąc nic nie przytyłam mam sie nie martwić :rofl2:

Julianna ciesze sie , ze wszytsko ok !!;-)nie wiem jak TY robisz , że nie tyjesz;-)
 
Dobry dzień dla wizytujacych, to super. Gratuluje wszystkim udanych wizyt ! :tak: Ja dzis dzwoniłam po wyniki i paciorkowca nie wyhodowali całe szczescie, bo juz zdazyłam sie nakrecic ,ze z moim szczesciem bedzie na pewno.
julianna ja chetnie oddam Tobie kilka kilogramów jak co :-D
 
Julianna-gratulacje! Ja tez na nastepnej bede miala ten wymaz z paciorkowca. W tej mojej klinice maja taki fajny zwyczaj ze zawsze daja kartki z dokladnym opisem co bedzie na nastepnej wizycie wiec zawsze wiem czego sie mniej wiecej spodziewac ;-)
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt. Najważniejsze że wszystko dobrze.
Ja dziś znów dzwoniłam do warszawy do instytutu genetyki po wynik z amniopunkcji i wyobraźcie sobie że jeszcze nie ma:wściekła/y:. Badanie było 25.01 a tu koniec lutego i nadal nie wiem nic. Wychodzi na to że dowiem się na badaniu 12.03. Masakra jakaś.
 
Ostatnia edycja:
Izka
wiedziałam że będzie wszystko super:-)
Maniaa
w tej chwili jest wersja Sebastian i tego się trzymamy;-)
Julianna
super że wszystko w porządku i tak trzymaj!
mama_mia
gratuluję dobrych wyników
Martolinka
ja też nie mam pojęcia jak to zrobić zeby nic nie przytyć, ja przez ostatnie 2 tyg po wielkich trudach miałam kolejny kg na plusie:zawstydzona/y: ale bardzo się cieszę że tylko kg
Edytka
mam nadzieję że doczekasz się jednak wyników szybciej, nie ma nic gorszego niż czekanie..
 
reklama
Do góry