reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Martolinka ja tam dzwonię co kilka dni i pani za każdym razem mi mówi nad jaki dniem pracują. no i teraz jest już 25.01 ale moich wyników jeszcze nie ma. Ale pamiętam że jak był 18 to zeszło im ponad tydzień. We wtorek mam wizytę u mojego ginka i mam nadzieję że do tego czasu zdążą. Ważne że 25 już zaczęli.
A podobno takie wyniki są góra po 3 tyg.
 
Robaczek, agnes, izka- dobrze, że u Was wszystko ok:-)

julianna- dobrze, że sytuacja opanowana!

edytka- ja nie wiem czy to chodzi o to same badanie, ale moi znajomi mieli tez jakieś badania genetyczne robione i wiem, że wyniki miały przyjsc z wawy i z tego co oni opowiadali to czekali na wynik grubo ponad miesiąc. mam nadzieję, że do Cb dobre info dotrą lada dzień:-)

magda, agata- good luck:-)
 
reklama
Do góry