reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Jestem i ja. Wszystko okey, maly jest w 50 centylu, wazy 2250g i wszystko jest dobrze. Takze idealnie w srodeczku i termin dalej zostaje taki jaki byl czyli polowa kwietnia. Podobny jest do mojej corki chociaz nosek ma inny, no i ma duzo wlosow, hehe. To chyba po moim mezu, on jest takie czupiradlo :-D Wielkie ufff. Dziekuje wszystkim za kciuki, pomogly :-)
Agnes, Robaczek-gratuluje udanych wizyt, widac to byl dobry dzien.
 
reklama
Rekinasia - gratki! :happy: 31 tydzień to synio jeszcze zdąży się przekręcić :tak: 3mam kciuki za małego akrobatę :laugh2:

Mum-to-be - nie ma co się nakręcać, że jak cesarka - to jakaś gorsza jesteś - Nu nu nu! Nie ma przebacz- jeśli chodzi o względy zdrowotne - to trzeba słuchać lekarza! :tak:

g_agnes - gratuluję dobrych wieści! :happy: U mnie też 11kg na plusie, tylko ja 2tygodnie do tyłu..

robaczek - ooo to synek ma niezłą wagę :-p Coś w tym chyba jest, że kolejny dzidziuś jest większy od pierwszego. Gratulacje! :happy:

izka - super, że się wszystko wyjaśniło! ;-) I gratuluję samych pomyślnych wieści! Fajne to, że tak widać podobieństwo do córeczki :happy:
 
reklama
Jestem i ja :happy:
Wizyta była króciutka, w sumie polegała głównie na przekazaniu pani doktor informacji co sie ze mna działo jak leżałam w szpitalu w zeszłym tygodniu, co mi badali i różne takie...(trafiłam tam po miałam silne bóle jak menstruacyjne i lekkie krwawienie ale po tygodniu obserwacji mnie puścili). Usg wyjątkowo dzis nie miałam, ale to chyba przez to że mnie w szpitalu wzdłuż i wszerz przebadali... Szyjka lekko skrócona i rozwarcie na 0,5cm ale to juz wiem od tygodnia i mam się tym nie martwić. Następna wizyta za tydzień bo dziś miałam parę badań robionych i ginka chce zobaczyć jak wyjdą i za tydzień będzie też wymaz na paciorkowa. A, i miałam nawet ktg przed wizytą robione ;-) Także ogólnie u mnie OK, a tym że przez miesiąc nic nie przytyłam mam sie nie martwić :rofl2:

Robaczku ale masz dużego syna! Gratulacje :-)
Iza super że synek rosnie, aż trudno uwierzyć że juz jego włoski widziałaś :-D
agnes super że wszytko OK!
 
Do góry