reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Agatka, Magda-trzymam kciuki za wizytki.
Edytka-faktycznie strasznie dlugo was trzymaja z tymi wynikami ale to chyba juz lada moment powinny byc. Zycze wytrwalsci i cierpliwosci kochana.
 
reklama
hej laseczki, jeden chłopiec przekrecił sie i teraz lezy posladkowo, więc szanse na poród naturalny narazie spadły do zera:(
szyjka ma 1,5cm dwa tygodnie temu miała 2cm, rozwarcie na palucha. wymaz pobrany, zawieziony do laboratorium, leki kupione.
buziaki
 
Magda a to ty planowalas Sn z blizniakami? A jest jeszcze szansa ze maluszek sie przekreci? A to rozwarcie to grozne? Czy poza tym z chlopakami wszystko w porzadku?
 
wiesz, andzik może sie jeszcze przekrecić, ale czułam, że jest coś inaczej..chciałam spróbowac naturalnie.
rozwarcie i taka szyjka może taka juz byc u wieloródek, ja nosze w sobie juz około 4kilo dzieci;) plus wody, dodatkowe łożysko, więc szyjką ma prawo powoli popuszczać..
 
Ja tylko szybciutko daje znać, że wszystko ok po wizycie :tak: Tosia waży ok 2300 wg dzisiejszych pomiarów ( a dwa tyg było 1700g :szok::-D ) ułożona elegancko główką w doł, szyjka trzyma, także mam się nie martwić niczym, bo na poród przed terminem się nie zanosi ;-) wymaz pobrany i mam nadzieję, że będzie ok :-) następna wizyta za 2 tyg ,a później to już co tydzień :tak:
 
Madzia to Ci dzieciak psikusa zrobił. Trzymam kciuki żeby się obrócił. Poród SN jest 100 razy lepszy od cesarki. Szybciej się dochodzi do siebie a przy bliźniakach to ważne. Ja po cc miałam miesiąc w plecy.
 
Agata
mój synek też skoczył 600gr w 2 tyg na tym etapie ciąży;-) super że wszystko ok
Magda
szkoda ze synek zrobił psikusa i się odwrócił... najważniejsze żeby chłopcy posiedzieli jak najdłużej w brzuszku:tak:
 
reklama
Do góry