reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
niestety branie żelaza nie pomogło i hemoglobina znów ciutkę w dół od zeszłego miesiąca. dzisiaj 11,1. pani doktor powiedziała, żeby w takim razie brać inne żelazo i przepisała takie na receptę - tardyferon fol, mam nadzieję, że ten pomoże. poza tym pani doktor zapytała mnie sama z siebie (dziwne to, tym bardziej dla niej) czy nie mam drętwień i jak powiedziałam, że tak to przepisała jeszcze calcenato (o ile dobrze przeczytałam). poza tym OK, chociaż mam lekkie upławy i coś tam mam pobrać kilka dni...
następna wizyta dopiero 31.08... to już będzie naprawdę blisko...
 
Ja jutro lecę do lekarza i przy okazji na badania krwi. Pls o kciuki żeby szyjka się trzymała i nie była krótsza niż tydzień temu.
 
Madlein ja również trzymam kciuki.
Ja jutro idę na usg oraz oddać mocz do badania bo lekarka zaleciła mi ponownie. Proszę powiedźcie mi bo chcę to zrobić dokładnie i żeby wynik nie był zafałszowany- jak prawidłowo pobrać mocz do badania? Nie brać tego pierwszego strumienia moczu,ale ten środkowy? Oczywiste jest że przed pobraniem moczu trzeba się podmyć.
 
madlein powodzenia
o kurde, to ja chyba nigdy nie oddałam prawidłowo, bo nigdy się nie podmywam przed. muszę się przyłożyć następnym razem do tego badania ;)
może ktoś poda jakąś metodę szczegółową prawidłową :)
 
No w szpitalu to było tak, że jeszcze dawali wacik, którym należy zatkać ujście pochwy. Przed oddaniem moczu podmyć się i złapać ten środkowy strumień.
 
A ja dziś całkowicie zapomniałam o mojej wizycie u gin :( no ale sam sie przypomniał więc poszłam. Byłam pewna że jest za tydzień hmm no cóż zakręcona. No i ogólnie ok tylko że dziecko jest ułożone pośladkowo i mam skierowanie na cc powiedział ze jak się przekręci to zmieni. Czy nie za szybko na skierowanie???? a może coś jest nie tak a mi nic nie mówi? sama nie wiem, czuję się ogólnie dobrze. A czy któraś z was wie jaka jest szansa że jeszcze zmieni ułożenie?
 
reklama
o ja! ale śmiesznie z tą wizytą, że zapomniałaś;) ale i tak dobrze, że Ci nie przepadła - u mnie by tak było. wg mnie trochę za szybko na skierowanie na cc (którego osobiście BARDZO Ci zazdroszczę), czytałam dużo na ten temat i wg mnie dziecko ma jeszcze czas, żeby się obkręcić, natomiast nie wydaje mi się, żeby lekarz coś przed Tobą ukrywała! na pewno wszystko jest OK :)
 
Do góry