reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

uska, strasznie się ciesze i oby tak dalej :))))
My też mamy problem z ulewaniem, szczególnie odkąd przeszliśmy na mm dla alergików :( czasem potrafi po jednym posiłku zwracać przez 2-3 h i tak kilka razy :((( Ale z tego co czytałam to przy refluksie dziecko kiepsko przybiera na wadze, a Patryk rośnie jak na drożdżach i już sama nie wiem czy iść z nim na usg jamy brzusznej czy sam z tego wyrośnie :/

A my znowu zaczeliśmy podawać wit. D i obserwujemy czy go nie uczula przypadkiem. Też czasami się poci, głównie jak jest ciepło i na czymś leży, ale tak jak piszecie to raczej normalne. Ciemiączko się prawidłowo zrasta więc mam nadzieje że jest ok, ale chyba wole mu podawać bo ostatnio słońca jak na lekarstwo u nas :/
 
reklama
Uska, dobrze, że już coraz lepiej .Oby tak dalej.
my podajemy codziennie wit. D i ciemiączko ładnie się zrasta, Natalka się poci , ale nie jakoś nadmiernie, tylko stosunkowo do upałów ;-)
wiecie, może lekarze są przeczuleni i wolą dmuchać na zimne, niż potem ,żeby rodzice zarzucali im niedopatrzność.
 
Roxanka nasz młody bardzo mało przybierał na wadze, miesięcznie ok 100 do 150 gr. A teraz w tydzień 100 :) możłiwe że u ciebie dziecku poprostu to mm nie podchodzi moze warto zmienic na inne.
 
uska, no Patryk różnie ale zawsze przynajmniej te 100g w tydzień miał, czasem nawet więcej i do 200g dochodziło. A z tym mlekiem to nie takie proste bo są tylko dwa dla alergików i mi lekarze narazie to drugie odradzają, ale jak się upre to chyba mu wkońcu zmienie, bo to ulewanie zaczyna mnie męczyć i martwić :(
 
My właśnie wróciliśmy z przychodni, Pysiek waży 8900g i mierzy 71 cm :-) Co prawda myślałam, że już 9 kg przekroczył, ale i tak jest nieźle 700g w ok. 7 tyg.
Przy okazji załatwiłam sprawe z mlekiem ale to na odpowiednim wątku ;-)
 
reklama
Elwirka super :-) Oliwka zdrowa dziewczyna, rozwija się prawidłowo tylko się cieszyć, niedługo nie nadążysz za nią :-)
 
Do góry