reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
Natuś,najważniejsze,że Pudziankowi waga w mobilności nie przeszkadza:tak:.A wiesz,wczoraj miałysmy taki wypadek,jak Wy kiedyś- krzesło sie złożyło i upadło na nią:-:)-:)-(.Potem je oglądałam i ono jest bardzo stabilne,a składa sie jedynie,jak naciśnie się jeden element z boku.No i musiała go nacisnąć:baffled::no:.dziś go zabezpiecze,żeby już się nie składało:zawstydzona/y:.Sorki za offtopic.
 
uuu, u nas to takie zwykłe krzesło, więc łatwo się składa. no nie, w mobilności mu absolutnie nie przeszkadza. zresztą on jest też długi, ale lekarka powiedziała, że póki jest i na wysokim centylu wagowym i wzrostowym to jest jak najbardziej OK
 
No to zdaje relację:-)
Miałyśmy szczęście,bo dzis wyjątkowo mało dzieci było,więc bez żadnych problemów nasza karta została doniesiona do gabinetu:tak:.
Amelka od ostatniej wizyty (1,5 mca temu) przybrała prawie kilogram i waży teraz 9750:szok:.W szoku jestem,bo ja nie wiem,na czym ona tak tyje...kaszek nie dostaje,może to soczki i owoce????
Ponieważ czasu akurat dziś było wyjątkowo dużo,to pan doktor stwierdził,że sobie dokładnie Niunię przebadamy.Badanie odbywało się w każdej pozycji,tylko nie leżącej;-):-D- na siedząco,stojąco i na czworaka- tak sie kręciła,że przeniósł się z nią na kozetkę ze stołu:-D.Wypytał przy tym dokładnie o wszystkie umiejętności i kazał sobie niektóre zademonstrować (czyli wykonywanie prostych poleceń,mobilność,nawet skłonił ją do mówienia;)).No i stwierdził,że ogólnorozwojowo "jesteśmy roczniakiem".Hehe,możecie sobie wyobrazić,jak pękałam z dumy:tak::-D:cool2:.Aha,i skórkę pochwalił,że śliczna,nie ma się do czego przyczepić:tak:.
Oczywiście zapytałam o ten gluten.Powiedział tak: skoro u nas było to przesunięte ze względu na ówczesną alergię,to teraz też żebym b. ostrożnie wprowadzała,nawet mogę zrobić taką ekspozycję,jak właśnie w 6tym mcu,moze tylko nie aż tak długo,tzn to zwiększanie ilości może się odbywać szybciej,niż przy standardowej ekspozycji w 6 mcu.
No i zainspirowana postem monimoni do Strip zapytałam tez o te nieszczęsane nocki.Ale powiedział,że to jeszcze normalne...że ma prawo budzic się z głodu albo na zabawę i nie ma na to recepty i nic się nie poradzi- niektóre dzieci tak mają po prostu i trzeba cierpliwie czekać.

to chyba wszystko...?
 
Happy super, że udało się zaliczyć wizytę, po pierwsze super waga Amelki, po drugie nie dziwię się że duma Cię rozpierała :-) po trzecie dobrze że skóra już ładna i dr nie miał zastrzeżeń, po czwarte co do propozycji dr na temat glutenu może warto skorzystać a po piąte myślę że żaden lekarz nie jest w stanie nam pomóc odnośnie pobudek nocnych Naszych pociech :-) mam nadzieję że to minie :-) Moi znajomi mają dwulatka, który po 3-4 razy budzi się w nocy, i nawet na jedzenie.
 
Happy to wspaniale że tak pięknie Wam córcia rośnie :-) wielkie gratulacje dla małej dzielnej kobietki!!! a waga cudna :-)

kurcze niech no mi ten mój przywiezie w końcu to zaświadczenie o ubezp to też sie wreszcie udamy na przegląd :-p
 
reklama
happy ciesze się że same wiadomości pozytywne po wizycie u doktora! gratuluję wagi. No i powodzenia w wprowadzaniu glutenu. Nie dziwie się że Cię duma rozpierała jak lekarz tak pochwalił Amelkę :)
 
Do góry