reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
elwirka, u nas jest lekka asymetria tułowia, niby sama się wyrównuje i są sprzeczne opinie co do tego czy rehabilitacja jest potrzebna, dlatego wolimy pójść :) zobaczymy co nam powiedzą na na tym instruktażu bo już raz nam rehablitantka powiedziała że ze zdrowym dzieckiem nie ma co ćwiczyć :/
a u ciebie, skoro nie każą wam chodzić na rehabilitacje, to nie może być coś poważnego, więc tylko się cieszyć powinnaś :)
 
a my dziś po rehabilitacji i wizycie u laryngologa
O rehabilitacji piszę w wątku " Pierwsze kroki" , a po drugiej wizycie wszystko OK.
Zgrubienie za uszkiem mamy obserwować, ale wydaje się mi , że zmniejszyło się.
Powiedział, że to może być od alergii i mamy się nie martwić na zapas - także ulżylo mi...:happy2: i mogę spać spokojnie.
Za miesiąc do kontroli.
 
Elusia to super, że jest lepiej i że spokojnie możesz spać.

My dziś na wizycie kontrolnej, recepta na bebilon pepti jest, na razie jedno opakowanie, dr powiedziała ze zobaczymy jak będzie tolerować. Tylko czy Ona będzie to chciała jeść ???
Oliwka waży 9490 i mierzy 77 cm.
 
reklama
Do góry