reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
my po wizycie kontrolnej, Natalia waży 8600, 69cm.Powiedziałam pediatrze o tym zgrubieniu za uszkiem, pomacała, stwierdziła ,że to węzeł chłonny powiększony i dała nam skierowanie do laryngologa, obdzwoniłam parę miejsc i na jutro mamy wizytę.
Od dziś wprowadzać mamy stopniowo pepti 2 , a po roczku będziemy próbować już normalne mleko.
 
Elusia - Waga i wzrost bardzo ładny :-) Fajnie że Ci się udało na jutro już laryngologa załatwić. Oby wszystko było w porządku. Węzły chłonne mogą też być powiększone przy alergii, Przemek też miewa. A nie miała mała ostatnio jakiejś wysypki? Oby to nie było żadne choróbsko.
 
nice nie miała żadnej wysypki ani nie była przeziębiona, zobaczymy co jutro powie laryngolog?
elwirka rehabilitacja napewno pomoże Oliwce, Natalka nienawidziła leżeć na brzuszku,był ogromny płacz, ale przymusiłam ją troszkę i potem to już się jej spodobało, a leżenie na brzuszku jest bardzo ważne bo z tej pozycji właśnie najczęściej dziecko siada, zbiera się do pełzania, raczkowania itd Trzymam kciuki za Oliwkę :)
 
reklama
elusia, no to ładne Natalka ma wymiary :-) a co do węzła to u nas też był ale lekarz nas nigdzie nie wysyłał i samo znikneło. Dobrze że to kontrolujecie i mam nadzieje że niedługo nie bedzie po tym sladu :tak:

elwirka
, najważniejsze, że jesteście pod opieką specjalistów. Ja też ide na taką wizyte instruktażową :tak:
a dlaczego sama, a nie z rehabilitantem ?
 
Do góry